Matsuyama WGCNa Bridgestone Invitational ze série World Golf Championships to dlouho vypadalo na napínavý souboj mezi Thomasem Pietersem, Rory McIlroyem a Zachem Johnsonem nebo Charley Hoffmanem, nakonec ale bylo všechno jinak.

Japonec Hideki Matsuayama (-16) dokonale rozprášil naděje soupeřů a 61 údery vyskočil do čela, kde ho od druhého Zacha Johnsona oddělilo pět ran. Ráno to přitom dle Matsuyamových slov nevypadalo příliš nadějně: „Byla to pravděpodobně nějhorší rozcvička, jakou jsem kdy před kolem absolvoval. Byl jsem nervózní a na prvním odpališti to bylo vidět."

Jenže na úvod uhrál par a hned vzápětí se nastartoval eaglem na pětiparové jamce. Od té doby byl k nezastavení. „Najednou jsem míče trefoval skvěle a získal jsem obrovské sebevědomí," ohlížel se za parádní finálovou jízdou, která ho dovedla až k cenné trofeji.

Třetí skončil Hoffman (-10), Pieters se musel spokojit se čtvrtou příčkou (-9) a McIlroy si odvezl dělené páté místo, které je však pro něho před blížícím se PGA Championship povzbuzením, neboť v dosavadním průběhu sezony na své poměry zaostával hodně za očekáváním.

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/competition/2017/wgc-bridgestone-invitational/leaderboard.html

Foto: PGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...