ZanottiDalší z podniků EPGA Tour hostilo vyhlášené malajské hřiště Saujana G&CC, na kterém se nejvíce dařilo Fabrizio Zanottimu. Paraguayec předvedl strhující závěrečné kolo, v němž nastřílel 63 ran, a získal svůj druhý titul na evropské sérii. Američan David Lipsky sice vedl po většinu druhé finálové devítky, ale nakonec mu k play-off nepomohlo ani birdie na předposlední jamce. Za vítězem zaostal o jednu ránu.

„Bylo to s největší pravděpodobností nejlepší kolo, jaké jsem za celou kariéru zahrál," usmíval se Zanotti. „Jsem šťastný, zažil jsem skvělý den a podařený týden. Teprve po birdie na patnácté jamce jsem si pomyslel, že bych mohl zvítězit. Tehdy jsem si říkal, že pokud přidám ještě dvě birdie, mohlo by to vyjít. A nakonec z toho bylo birdie a eagle! Je příjemné zapsat se znovu mezi vítěze," pochvaloval si.

Třetí místo si z Maybank Championship odváží Rakušan Bernd Wiesberger, který na vítěze ztratil dvě rány, ještě o úder víc nasbíral čtvrtý Francouz Alexander Levy. Dobře rozehranou partii ve finále naopak nezvládl úřadující šampion z Masters Danny Willett, jako jediný z desítky nejlepší skončil v plusových číslech (73/+1) a pohoršil si na konečné dělené 5. místo.

Kompletní výsledky na www.europeantour.com/europeantour/season=2017/tournamentid=2017010/leaderboard/index.html?showLeaderboard=Y#/results

Foto: Adidas/TaylorMade Golf


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...