SmithNapínavá koncovka, kdy o titul soupeřili Angličan Jordan Smith a obhájce vítězství Alexander Lévy z Francie, ozdobila další z dílů European PGA Tour – Porsche European Open. Z prvního titulu na okruhu se nakonec radoval zástupce Albionu, když na druhé jamce play-off, jíž byla osmnáctka, udolal zásluhou berdíku svého soka.

Oba golfisté obešli hřiště na třináct úderů pod par, Levi sice ve finále tahal za delší konec, ale v závěru Smith zmobilizoval síly a berdíkem na poslední jamce si vynutil rozehrávku. I v ní nakonec dominoval, na druhé jamce, jíž byla opět osmnáctka, zahrál birdie, čímž osud svého soupeře zpečetil.

„Zní to až neskutečně. Loňská Challenge Tour a předloňská Euro Pro jsou trochu jiné ligy, tohle je nesrovnatelně víc. Svou jízdu sem si dokonale užil. Měl jsem dobrý start do sezony, ve které jsem chtěl hlavně uhrát kartu pro další rok. To se povedlo," prozradil Smith a dodal, „druhým cílem bylo vybojovat alespoň jeden titul, což se mi také podařilo. Co víc bych si mohl přát!"

Kompletní výsledky na www.europeantour.com/en/europeantour/tournaments/2017/porsche-european-open/#leaderboard

Foto: TaylorMade Golf


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...