Wiesberger CinaVítěze Shenzhen International musela určit až rozehrávka. Do ní se probojovali Rakušan Bernd Wiesberger a Angličan Tommy Fleetwood, následování s odstupem jedné rány Rossem Fisherem a Grégory Bourdym. Rakušan šel do finále s náskokem tří ran z vedení, nicméěn an hřišti se strhlo drama.

Fleetwood se v závěrečné rundě náramně „rozparádil" a Wiesbergerovi musel nahnat pořádný strach, hřiště Genzon Golf Club totiž sežehl 63 údery, což v cíli znamenalo, že se oba utkají v play-off, neboť Rakušan výzvu svého soupeře ustál. Play-off mělo krátké trvání. Wiesberger zúročil dobrou formu, od US PGA Championship neztratil jediný cut a sedmkrát se umístil mezi pěticí nejlepších hráčů. Rozstřel ukončil na první pokus a ve 200. startu si připsal čtvrté vítězství na EPGA Tour.

„Cítím hlavně úlevu," hodnotil finálový den Rakušan. „V uplynulých měsících jsem hrál velmi slušně, je proto pěkné vše završit vítězstvím, zvlášť když se zde sešla silná konkurence. Byl jsem rád, že jsem do konce turnaje zůstával ve hře o titul."

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/europeantour/season=2017/tournamentid=2017032/leaderboard/index.html?showLeaderboard=Y#/leaderboard

Foto: Globe Media/Reuters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...