Jak hrát golf

Skola_KapounS druhým vydáním letošního roku přichází také pokračování pořadu Hezkou hru. V tomto díle se John Carroll věnuje teorii golfového švihu. Vysvětluje, jak správně zaujmout postoj, abyste udrželi vyrovnaný balanc. Pak už jen nastavíte záda, trup a „low and slow“ dozadu. Tentokrát už začínáme v pořadu používat pomocníky k tréninku. V druhém díle nám užitečnou službu odvedlo i obyčejné ramínko.

Celý článek...

Gulbis_zelezoV mozaice rad světových hráčů a hráček minulosti a současnosti, tajemství jejich úspěšné hry, tentokrát představujeme americkou golfistku Natalii Gulbis, přední hráčku ženské profesionální série LPGA a vítězku prestižního Evian Masters z roku 2007. Posuďte sami, zda by její tipy na hru železy nepomohly také vám.

Celý článek...

Goosen_bankrVyhrát míč z písku není těžké. Alespoň tak to tvrdí dvojnásobný vítěz US Open z let 2001 a 2004 Retief Goosen. Zkuste se proto držet jeho doporučení a uvidíte, že hra z písku přestane být strašákem.
Goosen si zpravidla bere dvě wedge, kterými by z bankru mohl hrát – lob wedge a klasickou sand wedge. To, kterou nakonec upřednostní, záleží na tom, jak daleko chce míč odehrát a jak rychle po dopadu by měl míč zastavit. Jakmile se rozhodne, pak už se technika úderu v závislosti na druhu rány mění jen velmi málo. Jde jednak o to, nakolik otevřít hlavu hole v závislosti na délce rány, jednak o délku švihu, nic dalšího na své ráně nemění.

Celý článek...

Carroll_1Představujeme vám nový projekt, a to golfová instruktážní videa. Vzhledem k všeobecnému zájmu o zahraniční videa tohoto typu, která však nejsou v českém jazyce, nicméně se na portálu golfinfo.cz těší velkému zájmu, považovali jsme za nutnost připravit pro naše čtenáře a příznivce projekt tohoto typu.

Celý článek...

PoulterExtravagantního Iana Poultera netřeba dlouho představovat. Bez ohledu na to, zda už jste jeho fanouškem či nikoliv, určitě nepohrdnete jeho radami. Prozradí vám totiž něco o hře wedží.
Všestrannost – to je vlastnost, kterou se mohou pyšnit všichni golfisté, kteří dobře ovládají své wedže. Jen se na ně zkuste podívat. Do vzdálenosti 90 metrů od vlajky bezpečně vědí, kolik metrů jednotlivými holemi hrají, i jaký švih zvolit. Koneckonců není to žádná věda, protože v tréninku si své rány změří laserem na centimetry přesně. Stejně tak si počíná i Ian Poulter, protože mu je jasné, že i tady leží dobré skóre.

Celý článek...

AtwalArjun Atwal nepatří mezi hráče, kteří se pravidelně objevují na titulních stranách golfových magazínů, přesto na předních profesionálních sériích získal přes deset titulů a vloni jako první Ind v historii dobyl zámořskou PGA Tour. Jeden z rozhodujících okamžiků tohoto klání vám nyní představíme.

Celý článek...

Strana 51 z 56

51

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...