Brother-leaderboard
Jak hrát golf

Furyk_1Jim Furyk si na PGA Tour „odkroutil“ už 16 sezon a během této doby se jeho průměrné skóre jen zřídka odchýlilo od celkové průměrné hodnoty, jež činí 69,90 ran na kolo. Za vším hledejme konzistenci a snahu vyvarovat se chybám, které tu a tam „nahlodají“ hru každého hráče.

Celý článek...

ABF-fordecor

Harrigton_swingGolf švih nezřídka kdy vyjadřuje osobnost hráče. Například John Daly provádí jakýsi „neřízený“ nápřah, švih Ernieho Else je naproti tomu charakteristický „hedvábně“ uhlazeným tempem, Nick Price zase švihá „rychlostí střely“, Tiger Woods si počíná velmi dynamicky.

Celý článek...

Scott_skolaŘada amatérů se snaží dlouhé rány dosáhnout tím, že švihají tak rychle, jak jen to je možné, bohužel to vede pouze k narušení rytmu. Profesionální hráči přitom nikdy nepůsobí dojmem, že by se snažili švihat příliš tvrdě, přesto prolomí 300yardovou metu. Jak toho dosahují? Klíčem k pořádnému švihu je rotace kolem osy-páteře, provázená menším otočením boků a velkou rotací ramen. Podívejme se na pět klíčových bodů v podání Adama Scotta, s jejichž pomocí ze svých drajvů vytěžíte maximum.

Celý článek...

Quiros_driveŠpaněl Alváro Quiros vstoupil na evropskou sérii v roce 2006 a hned v následující sezoně přestřílel všechny borce. Celých pět se pohybuje na vrcholu statistiky hodnotící průměrnou délka drajvu, když se hravě dostal až za 300yardovou hranici. Zkusíme vám proto odhalit tajemství jeho dlouhých drajvů.

Celý článek...

McIlroy_patJak vypadá vaše předúderová patovací rutina? Snažíte se získat instinktivní cit pro optimální rychlost grínů ještě předtím, než dojdete k prvnímu odpališti? Pokud ne, pak věřte, že je to takřka klíčová záležitost. Jedině tak totiž můžete atakovat jamku každým patem. Rory McIlroy, vycházející hvězda světového golfu, vám proto prozradí pár cviků ze svého vlastního repertoáru.

Celý článek...

Ogilvy_prihraJamkovka vždy nabízí vzrušující představení a mnohdy i časté zvraty ve vedení, které jsou v turnajích hraných na rány méně časté. Nejinak tomu bylo i na turnaji World Golf Championships-Accenture Match Play Championship, na hřišti Ritz-Carlton GC, jehož modulované gríny není snadné zkrotit.
Geoff Ogilvy vám v několika krocích odhalí, co všechno je dobré zvážit, než svou ránu ke grínu vyšlete tak, abyste si vytvořili co nejlepší pozici pro další úder.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...