Jak hrát golf

McGinleyHráči dobře znají těch několik nepříjemných signálů prozrazujících, že míč přistál v prohlubni po pěkně vyseknutém řízku. V takovém případě musíte míč trefit opravdu dobře, přičemž je nutné dodržet pár základních pravidel. Některá z nich vám odtajní zkušený „veterán“ a účastník několika Ryder Cupů Paul MacGinley.

Celý článek...

Kapoun_3Už dva měsíce máte možnost sledovat náš golfový pořad s irsko-českým přízvukem. Dva díly jsou na světě a zájem vás golfistů dokazuje, že je třeba natáčet dál. Je pravda, že úvodní díly byly určeny spíše začínajícím golfistům, nicméně rozhodli jsme se jít krůček po krůčku. V létě už na vás budou čekat lekce, které poradí i zkušeným hráčům.

Celý článek...

McIlroy_zelezoPokud bychom měli vybrat jednu z nejdůležitějších schopností, kterou dobrý sportovec nesmí postrádat, pak je to rovnováha. Ať už jste tenista, fotbalista nebo golfista, je to právě rovnováha, co harmonizuje vaše pohyby tak, aby vyústily v dokonalý mix síly a přesnosti. V případě golfistů jde rytmus ruku v ruce s rovnováhou, přičemž obě uvedené dovednosti můžete s úspěchem rozvíjet. A proč si za vzor nevzít aktuální světovou jedničku Roryho McIlroye.

Celý článek...

HowellZaujetí pevného a stabilního postoje je velmi důležité. David spoléhá na svou rutinu – jestliže a jeho sebevědomí pramení ze správného postavení k míči, pak může zahrát dostatečně silnou ránu. Snažte se být při zaujímání postoje maximálně přesní, sklidíte za to zaslouženou odměnu. Zde je pár tipů, jak na to.

Celý článek...

Garcia_driveDrajvy vždycky patřily k silným stránkám Garcíovy hry. Ideální mix síly a přesnosti mu dává šanci na birdie – a tak všichni, kteří se mohou spoléhat na své odpaly, na hřišti snáze zaútočí. Podívejme se na jeho přednosti, zejména na to, jak zlepšit kontrolu ran.
Udržet míč v dobré pozici a setrvat v dokonale vyváženém postoji – to jsou klíčové body Sergiovy techniky, na nichž neustále pracuje. Pozornost věnuje také počáteční fázi nápřahu a tomu, aby byl během švihu orientovaný ke středu.

Celý článek...

Woods_driveTiger Woods připravil svým fanouškům už řadu strhujících představení, heroických vystoupení a v počtu titulů stíhá nejúspěšnější velikány golfové historie. A třebaže načas vyklidil své někdejší pozice, stále se od něho máme co učit. Nabízíme tři tipy z jeho repertoáru.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...