Black Stork

Black-Bridge-xV sobotu 10. března jsme otevřeli celou osmnáctku na letních greenech a odstartovali tak novou golfovou sezónu. Letošní březen není z pohledu klimatických podmínek příliš vydařený, a proto až do 29. března hrajeme za snížené zimní ceny.
Určitě Vás ale zajímá, co jste si pro Vás na sezónu 2018 připravili nového. Stejně jako každý rok je toho požehnaně:

 

Celý článek...

HOS-Maršál-inzerce fMilujete golf? Chcete se stát součástí hostivařského týmu maršálů? Hledáme nové posily!

Celý článek...

Horehledy-skola2Hrát golf v tělocvičně během výuky? Ale ano, samozřejmě! Díky spolupráci Golf Clubu Hořehledy a ZŠ Blovice a ZŠ Spálené Poříčí si v druhém březnovém týdnu mohli žáci těchto škol vyzkoušet golf přímo během vyučování. A byla to super zábava!

Celý článek...

Jezera 3Rádi bychom s Vámi přivítali jarní počasí a věříme, že využijete plusových teplot k návštěvě golfového hřiště Jezera. Rezervaci TEE TIME můžete provádět sami a nebo na telefonu recepce 572 501 744. Driving range bude zprovozněn v nejbližších dnech po ustálení počasí nad bodem mrazu.

Celý článek...

il bestgolfV počátcích byl golf záležitostí malého okruhu nadšenců, kteří vytvořili úzkou skupinu zasvěcenců. Postupem času však tento sport pronikal ke stále širšímu spektru hráčů a stal se mnohem dostupnějším a zajímavějším pro širokou veřejnost.

Golfisté si v návaznosti na tento fenomén začali uvědomovat potřebu opravdového zdůraznění své individuality a odlišení od jiných hráčů. I proto začaly vznikat firmy specializující se na potisk golfového vybavení. Jednou z nich je i Golfprint.cz a já věřím, že vás názory Marka Kuskova, specialisty na golfové potisky, minimálně zaujmou.

Celý článek...

Strana 6 z 246

6

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...