Spa Hotel Ulrika

KsirVládní výjimka o zpřístupnění venkovních sportovišť otevřela některé golfové areály, mezi prvními otevřenými je i brněnská Kšírovka. „Máme otevřená v omezeném provozu veškerá venkovní sportoviště, to znamená, že je nutné dodržovat základní opatření, jako jsou rozestupy, nošení roušek či individuální sportování. Zatrénovat si klienti můžou na puttingu, v chipping zóně i DR. Odpalujeme z podložek i trávy. Zahrát si návštěvníci mohou také fotbalgolf nebo minigolf," uvádí Pavel Zeman.

Celý článek...

Zabovresky-250Od čtvrtečního rána byla opět otevřena brána brněnského městského drivingu, který připraven v omezeném režimu poskytovat své služby každý den od 9:00 do setmění.

Celý článek...

Horehledy-250Neumíme šít roušky, neumíme zachraňovat lidské životy. Ale umíme nabízet skvělé služby, které lidem dělají radost. A proto se Golf Club Hořehledy, na základě inspirace ze zahraničí, rozhodl poděkovat všem, kteří v dnešní náročné době pomáhají nám ostatním.

Celý článek...

Ksirovka-250Na základě vládní výjimky o venkovních sportovištích je od 7. 4. Sportovní areál Kšírovka opět otevřen. Můžete navštívit tato sportoviště: golf, golfovou akademii, footgolf a minigolf. Ostatní služby (fitness, tělocvična, masáže) prozatím neposkytujeme. Zavřená je také kavárna (nápoje lze zakoupit pouze s sebou), bistro, šatny, toalety či sprchy, umývárny a veškeré společné vnitřní prostory.

Celý článek...

Panorama-kveten-250Příznivá zpráva pro členy a příznivce Panorama Golf Resortu zní: Od 7. dubna otevíráme v mimořádném a nouzovém režimu golfové hřiště, cvičné plochy a tenisové kurty. Přijďte si na Panoramu odpočinout, načerpat potřebný optimismus a užít si radost ze hry i chvíle strávené v jarní přírodě Posázaví.

Celý článek...

Strana 6 z 288

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...