Kacov 1 250Připomínáme Vám termín konání jedinečného turnaje na všech 27 jamek GR Panorama v Kácově. Turnaj se odehraje ve středu 14. srpna 2019 a těšit se můžete nejenom na netradiční turnaj, při kterém odehrajete všechny tři devítky, ale i bohaté občerstvení, přátelskou atmosféru a hodnotné ceny od partnerů resortu.

Celý článek...

il Deti-za-100-250Akce pro všechny děti do 15 let (včetně) s platícím hrajícím doprovodem. Platí jak na 9jamkové akademii, tak na 9jamkovém hřišti. Platící doprovod je minimálně jedna dospělá osoba, která své fee může uhradit i z hracích karet, poukazů. Nevztahuje se na hostivařské turnaje.

Celý článek...

golf-triathlon-250Golf Triathlon zahrnující jízdu na kole, běh a hru golfu se zrodil v Hradci Králové, a tak není divu, že letošnímu ročníku, který se uskuteční v neděli 8. září 2019, poskytl záštitu sám primátor Alexandr Hrabálek.

Celý článek...

KSI-zena-250Golfisté z Brna a okolí už dávno vědí, že lepší městský areál pro trénink a dokonalé procvičení všech herních aspektů široko daleko v okolí nenajdou. Mnohem méně se však píše i ví o dalších aktivitách, které Kšírovka nabízí. Záběr Kšírovky je velmi široký, a tak si zde na své přijdou samotní golfisté, kteří určitě uvítají i další přesah areálu, stejně tak však může být zajímavou alternativou pro sportovní, volnočasové či obchodní setkání golfem nedotčených. „V případě nutnosti můžeme celý areál uzavřít, ačkoliv k této možnosti přistoupíme tak jednou dvakrát do roka, abychom neomezili hráče," uvádí první muž Kšírovky Pavel Zeman.

Celý článek...

il Businest-Breakfast-250Při pohodové ranní devítce zakončené skvělou snídaní máte příležitost najít nové obchodní i golfové parťáky. Cena pro hostivařské členy 590 Kč, pro nečleny 790 Kč. Máte-li green fee v ceně členství, platíte pouze startovné 250 Kč. Přidáte se? Ve čtvrtek 25. července v 7:00 a v pátek 23. srpna v 7:30 se na vás v Hostivaři těší. Registrujte se na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Celý článek...

Strana 6 z 272

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...