Hořehledy budou v půli září patřit dětem. Na zdejší devítce totiž dne 12. 9. od 14.00 proběhne finálové klání letošní hořehledské dětské tour. Bojovat se bude o poslední porci bodů, takže o vítězi ještě zdaleka není rozhodnuto.
Ti nejúspěšnější se mohou těšit na některou z množství cen v hodnotě 15 000 Kč, následovat bude parádní raut a poté i ohňostroj. Pokud jste se nezúčastnili kol předchozích, nic se neděje, stále máte šance odnést si krásné ceny i úžasné zážitky.

Celý článek...

celadnaCelý týden po turnaji budeme hrát hřiště The European Course a pro širokou veřejnost jsme vyhradili následující možnosti, kdy si ho vyzkoušet.
Pondělí – Den poté…
Středa – Fee pro členy i veřejnost
Neděle – Poslední výzva PGA

Celý článek...

hickoryV neděli 14. 8. proběhl na hřišti Golfu Clubu Praha v pražském Motole již 3. ročník šampionátu v hickory golfu. Slunečný, i když trochu parný den spolu s náročným hřištěm dokonale prověřil kvality soutěžících, kterých se přihlásily bezmála tři desítky, přičemž hájili barvy šesti zemí.

Celý článek...

Posledním letošním prázdninovým turnajem na Slapech bude v úterý 30. 8. 2011 Hurá do školy Cup! Soutěž startuje v 15 hodin a zapojit se mohou kategorie: Mládežníci do 12 let, Teens 13–18let a Rodiče a hosté neboli staříci.

Celý článek...

slapyGolf Park Slapy sv. Jan zve všechny na první mistrovství klubu, které se uskuteční v neděli 11. 9. 2011. Jde o otevřený turnaj nejen pro členy, takže se ho může zúčastnit kterýkoliv hráč s platným hendikepem, nicméně vítěz bude vyhlášen pouze z řad klubových členů (GCSVJ).
Hrát se bude na rány, a to ve třech kategoriích: muži 0–36 na rány, ženy 0–36 na rány a 37–54 společná stableford.
Přijměte i pozvánku do nové restaurace. (Foto: Pavla Charvátová)

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...