plzenGolfisté pozor! V termínu od 15. 7. 2001 do 31. 8. 2011 si pro vás golfové hřiště Golf Park Plzeň – Dýšina připravilo speciální prázdninovou nabídku zajímavých balíčků: golf & hotel, sunset fee, fee & buggy aj.

Celý článek...

Vesmirna_lod_MIURA27. června 2011 se otevřel nový designový hotel Miura, který spojil nečekané – architekturu, golf, spa, umění a okolní přírodu. Miura hotel se nachází přímo v areálu golfového hřiště Čeladná, kde se koncem srpna bude konat Evropská část golfového turnaje série PGA – Czech Open 2011.

Celý článek...

a_Dysina_zabickaV neděli 10.7. 2011 proběhne na Dýšinském hřišti již čtvrté kolo oblíbené nedělní tour Dýšinská žabička. Systém hry: stableford netto, start: postupný od 8. 30 hodin. Startovné pro členy GKPD je 300 Kč, pro nečleny je připraveno zlevněné fee vč. startovného za 1 500 Kč. Letos se hraje o atraktivní ceny a hlavní cenou v každé kategorii v celoroční soutěži je 5-denní pobyt včetně ubytování a fee ve vybraném evropském golfovém resortu věnovaný cestovní kanceláří SNAIL TRAVEL. Pro vítěze jednotlivých kol jsou připraveny drobné ceny věnované našimi partnery. Zpestřením čtvrtého kola bude již tradiční losování ze score karet mezi přítomnými hráči po vyhlášení turnaje o víkendový pobyt pro 2 osoby, 5 – litrový soudek piva Plzeňský Prazdroj a o poukaz pokrovou akademii. Doprovodný program – možnost vyzkoušet ZDARMA „clubfitting“ a radarové měření holí systémem KUDU pod vedením Petra Tippelta. Tak se nezapomeňte přihlásit na serveru ČGF nebo na recepci klubu. Místa se rychle plní!

Vtzov_a_astnci_finle_Slapy_TourGolfové hřiště Golf Park Slapy sv. Jan už zná jarního vítěze své vlastní túry, založené vloni při příležitosti otevření hřiště. Slapy Tour 2011 – jarní kolo aneb hendikepové středy na Slapech od dubna testovaly kondici a hráčské umění zhruba 90 hráčů! A poslední červnovou středu se jarní kolo dohrálo, body sečetly a ceny rozdaly.
Hlavní výhru (LCD televizi) součtem bodů 125 získal opravdu skalní hráč – Josef Krch.

Více informací o hřišti

Celý článek...

Lazne_Kostelec_velkaPřijďte se zúčastnit tradičního turnaje pořádaného golfovým klubem Lázně Kostelec ve hře na jamky, kde bude vyhlášen jak mistr, tak nově i mistryně. Uzávěrka turnaje je 15. 7. Dále můžete vybírat z nabídky prázdninových turnajů, které pro Vás připravil místní klub. Bližší informace na www.gclk.cz v sekci turnaje.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...