Bestgolf-il-250Pokud přemýšlíte v novém roce o změně a byli byste rádi součástí malého a přátelského pracovního kolektivu, pak máme životní příležitost právě pro vás!
V současné době hledáme posilu do našeho týmu. V rámci pracovní pozice budete mít na starost obsluhu právě dokončeného indoorového simulátoru s nejmodernější technologií Trackman 4, kontakt s klienty a další pestré úkoly v rámci naší běžné činnosti.

Pokud se vzájemná spolupráce osvědčí, rádi bychom ji rozvíjeli i na obchodní úrovni, a to zejména v oblasti korporátního obchodu, tréninku golfistů, případně v dalších oblastech.

Požadujeme zejména aktivní zkušenosti s golfem, příjemné vystupování, samostatnost, cit pro obchod, dobrou uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost a tah na branku.

Bestgolf-indoor-250Nabízíme zajímavý plat 25–50 tisíc Kč, motivační bonusy, zaměstnanecké slevy, fajn kolektiv a zázemí stabilní firmy.

CV s fotografií zasílejte na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Těšíme se na spolupráci.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...