KV-Imperial-750Karlovarský kraj patří k nejrozvinutějším golfovým oblastem v republice a důkazem toho je nejen samotný počet golfových hřišť na poměrně malém území, ale také fakt, že všechna osmnáctijamková se řadí mezi renomovaná hřiště Evropy a jsou dějištěm amatérských i profesionálních turnajů. Kromě kvalitních golfových hřišť, lázeňských měst, zde najdete také nespočet zajímavých historických památek. Vyberte si ubytování s jedinečnou atmosférou v nedotčené přírodě Krušných hor nebo Slavkovského lesa.

KV-Luzec-250ZÁMEK LUŽEC SPA & WELNESS RESORT****
Na stylovém loveckém zámečku českého krále Karla IV. Lužec můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou, při které se budete kochat autentickými středověkými interiéry ze slavných dob minulosti a zároveň si vychutnáte maximální komfort díky krásně zařízeným pokojům a léčebným či relaxačním programům a wellness.

 

 

KV-Kynsperk-250CHATEAU KYNŠPERK
S každým dnem se stále více budete cítit jako v pohádce na barokním zámku Kynšperk. Luxusní ubytování, skvělé jídlo, odpočinek ve wellness a hru na nejkrásnější hřištích Karlovarského kraje vám nabízí balíček Wellness & Golf.

 

 

VALEČ – DŮM ZÁMECKÝCH KAPLANŮ
Láká vás klid a svěží příroda? Na hranici tajemných Doupovských hor leží městečko Valeč s barokním zámkem, kde je nově umístěno 28 pískovcových soch z dílny barokního mistra Matyáše Brauna, zpodobňujících lidské vlastnosti i mytologické motivy. Ubytujte se v Domě zámeckých kaplanů s výhledem na zámecké budovy. Vybrat si můžete pokoj starého kaplana, barončinu komnatu, hraběcí pokoj nebo apartmá panny nevěsty.

KV-Imperiall-250HOTEL IMPERIAL SPA & HEALTH CLUB
Užijte si pobyt v hotelu, který již přes sto let patří k nejluxusnějším v Karlových Varech. Impozantní budova tyčící se nad lázeňským městem okouzlila mnohé významné osobnosti z celého světa. Čeká vás ubytování v luxusních pokojích jako z pohádky, kulinářský zážitek a široká nabídka léčebných i relaxačních procedur.

 

 

GRANDHOTEL PUPP
Ikonický hotel, jehož slavná historie ho předchází, zlákal významné osobnosti i filmaře z celého světa. Nejslavnější snímky zachycující majestátní budovu a okouzlující interiéry. Hotel zazářil ve filmech jako Casino Royale, bondovka s Danielem Craigem a Evou Green, a Poslední prázdniny, remake americké filmové klasiky s Queen Latifah a Gérardem Dépardieu v hlavních rolích. Vychutnejte si výjimečnou atmosféru a služby na nejvyšší úrovni jako filmová hvězda i vy.

RÜBEZAHL MARIENBAD LUXURY HISTORICAL CASTLE HOTEL & GOLF
V pohádkovém zámeckém hotelu v centru Mariánských Lázní se budete cítit opravdu královsky. Minulost a současnost se harmonicky sbíhá. Užijete si prvotřídní ubytování, odpočinek ve wellness, léčebné procedury a golf v obklopení malebné přírody.

KV-Vetrov-250VĚTROV CASTLE HOTEL
Zámecký hotel Větrov, obklopen zelení, je jedním z nejstarších historických zámků v České republice. Svým hostům nabízí odpočinek v srdci českého přírodního parku na okraji města Aš, stylově vybavené pokoje, tradiční česká kuchyně a golfový zážitek na hřištích v okolí hotelu.

 

 

 
HRAD VILDŠTEJN

Opravdový středověk na vás dýchne na goticko-renesančním hradě Vildštejn. Při vašich toulkách krásami západních Čech se můžete občerstvit ve stylové hodovně, která vás doslova přenese do dob dávno minulých.

 
KV-logo-250

 Více informací na www.zivykraj.cz a www.golf-pass.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...