Svobodne_HamryPřemýšlíte o tom, že byste začali hrát golf? Nebo se vám golf jen líbí jako příjemný relaxační sport pro celou rodinu, ale nejste si jisti, jestli je to sport pro vás? Právě pro vás i vaši rodinu proto ve Svobodných Hamrech připravili na 6. května den na golfovém hřišti.

Celý článek...

Ropice_1Ropice Golf Resort otevírá své dveře všem zájemcům i zvědavcům. Stene se tak v úterý 1. května od 9.00 hodin, kdy si můžete přijít vyzkoušet zdarma golfovou hru na veřejném 6jamkovém hřišti pod dohledem profesionálních trenérů a zasoutěžit si v golfových dovednostech.

Celý článek...

novam_ilustraceMalebná krajina s panenskými lesy, rozvernými potůčky a poklidnými jezírky obklopující starý statek dala vzniknout dnešnímu modernímu resortu, který dokonale snoubí špičkové zázemí pro hru golfu s krásami přírody krkonošského předhůří. Necelých 20 km od Hradce Králové naleznete oázu zeleného klidu, která Vám pomůže zahnat jarní únavu!

Celý článek...

RopiceV úterý 1. května 2012 od 9:00 hod. se v golfovém resortu Ropice uskuteční den otevřených dveří. Každý, kdo má zájem si bude moci vyzkoušet ZDARMA golfovou hru na veřejném 6jamkovém hřišti pod dohledem profesionálních trenérů a zasoutěžit si v golfových dovednostech.

Celý článek...

Olomouc_pozvankaV pátek 27. 4. se na hřišti Golf Resortu Olomouc uskuteční 3. ročník charitativního golfového turnaje „SPOLU OLOMOUC“. Záštitu nad turnajem převzala a osobně se ho zúčastní nejlepší česká golfistka Klára Spilková. Po ukončení turnaje následuje dobročinná dražba předmětů známých osobností. Dary do dražby věnovali např. Jaroslav Kulhavý, Dominika Cibulková, členové skupiny NO NAME, firma DIESEL a celá řada dalších.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...