Eset

ostravice-nadhled-750Členové Všudehrálů i letos hlasovali v několika kategoriích oblíbenosti českých golfových hřišť. Golf Resort Ostravice obsadil znovu první místo! „Jsme velmi vděční a vážíme si obhajoby vítězství", řekl golf manažer společnosti TMR, Jan Kastner.

Ostravice se bezpochyby řadí mezi jedno z nejkrásnějších českých hřišť. Najdete ho na severní Moravě pod pohořím Beskyd. Rozloha tohoto golfového hřiště přímo zapadá do horské krajiny a při hře se na mnoha jamkách budete kochat krásnými výhledy. Jeden z typických pohledů z hřiště na Ostravici, je pohled na královnu Beskyd a to Lysou horu. Tato rekreační oblast je velmi oblíbená, v okolí najdete mnoho zajímavých aktivit.

Do letošního hodnocení zasáhla také nová golfové hřiště Oaks a Dobrouč, celkem se do ankety zapojilo 171 členů spolku. Golf Resort Ostravice mimo hlavní celkovou kategorii obsadila také třetí místo v kategorii „hra" a „zázemí". Prvenství si právem odnáší v kategorii „příroda". Na Ostravici si vychutnáte nerušený přírodní zážitek bez jakýkoliv civilizačních ruchů.

Na celkové výsledky hlasování Všudehrálů se můžete podívat na www.vsudehralove.cz. Spolek je volným sdružením hráčů golfu a je postaven na zcela nekomerční bázi. I proto mohou být výsledky hodnocení jeho členů vnímány jako neovlivněné. Hodnotit může každý golfista, který odehrál minimálně 60 českých hřišť.

„Ostravice by ráda poděkovala za všechny hlasy a podporu v této anketě. Je to pro nás hnací motor, který nás žene stále kupředu. Díky Vám víme, že jste u nás spokojeni a naše snaha a pilná práce všech dává smysl. Moc si toho vážíme a jsme připraveni udělat maximum pro další sezónu!" dodal Jan Kastner za společnost Tatry Mountains Resorts, která aktuálně sdružuje již 4 golfová hřiště. K partnerství s Ostravicí, Kaskádou a Olomoucí se v letošním roce přidala také slovenská pohraniční Skalica.
Pro další sezónu tyto hřiště zopakují oblíbené společné produkty, jako jsou například Golfová Sezónka, nebo plnohodnotné členství TMR s neomezenou hrou na všech hřištích.

Vánoční TIP: nakupujte golfové vánoční dárky jednoduše a on-line https://www.centralgolfclub.cz/darkove-poukazy

Zdroj: TZ, Petra Janeczková, TMR


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...