Slapy akceVe středu 8. 5. – tedy v den státního svátku – hrajeme na Slapech za ceny všedního dne! 18 jamek = 1 000 Kč, 9 jamek = 600 Kč. Senior nad 60let/junior do 18let 50%sleva. Akci Partička v tento den nelze uplatnit. Přijeďte si zahrát a užít si den volna.

Novinky na Slapech
1. Sponzoring jamky
Vlajka na praporkové tyči, banner na totemu jamky, součástí ceny je malý turnaj. Sponzoring jamky platí 365dní, tedy nikdy nepřijdete ani o den sezony! K dispozici 16 jamek. Cena: 60 000,-Kč/12 měsíců s možností čerpání kreditu ve výši 30 000 Kč pro účely uspořádání malého firemního turnaje.

2. Reklamní banner na hřišti (rozměr 119 × 69 cm)
Součástí ceny je kredit na hru. Banner je umístěn vždy na 365 dní, tedy nikdy nepřijdete ani o den sezony! Cena: 30 000 Kč/12 měsíců s možností čerpání kreditu ve výši 10 000 Kč na golfovou hru.

Více informací o hřišti, klubu a jednotlivých akcích získáte na mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

V neděli 26. 5. pokračuje oblíbená série Tour sv. Jana, vždy jednou za měsíc v neděli po poledni. Od 14 h (18 jamek). Totální vítěz opět získá možnost hrát u nás na hřišti po celou následující sezonu 2014 zdarma.
Menu
Předkrm: carpaccio z červené řepy a sýrem cottage
Hlavní chod: grilovaný hovězí steak se silnou šťávou, liškami ve smetaně a batátovým pyré
Dezert: cheesecake s malinovou omáčkou

Každý čtvrtek odpoledne a některé vybrané soboty a nebo neděle můžete zkusit Men Tour/Slapy Tour 2013. Přihlášky na webu čgf, info o cenách a více o celé tour na www.mentour.cz.

Vířivka pro objednaný flight
Tradiční akce pro studené dny! V případě, že si objednáte předem na recepci tee time pro flight (platí pro alespoň dva závazně objednané a odbavené platící hráče, neplatí pro virtuální kluby – CDS, ČGK a GCBBS), můžete využít v den hry wellness na 1 hodinu zdarma (sauna, vířivka, relaxační zóna). Platí povinné odložené obuvi a oděvů v šatně , ručník nebo prostěradlo je součástí akce. V ceně také hodina ve fitness.

Zdroj: Pavla Charvátová, Slapy


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...