Slapy R horaVážení golfisté, zveme vás na na další pokračování nedělního meníčkového turnaje a pravidelnou páteční HCP Slapy Tour.

V roce 2015 se můžete přihlásit do páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 9 nebo 18 jamek, na rány netto. Vyhlašujeme jak jednotlivá kola, tak průběžné pořadí. Tento pátek 17. 7.2015 se výsledky 18 jamek počítají do průběžného pořadí!

Pokračuje také Tour sv. Jana, v neděli po poledni zakončená vždy delikátním tříchodovým menu. Nejbližší termín připadá na 26. 7.
Menu pohře
Předkrm: avokádo Guacamole s nachos a jalapeňos
hlavní chod: burrito s hovězím masem, černými fazolemi, chedarovou omáčkou
dezert: pico de gallo Flan s karamelem a exotickým ovocem

Zvýhodněné fee pro dospělé: 800 Kč + startovné 500 Kč, senior: fee 700 Kč + startovné 500 Kč, junior fee 400 Kč + startovné 500 Kč. Celoživotní členové GCSJ, majitelé fee karet a členové ČGK v denní kvótě platí pouze startovné 500 Kč. Startovné obsahuje částku za menu 420 Kč a administrativní poplatek 80 Kč.
Menu je nedílnou součástí turnaje a nelze jej měnit. Hráči využívající předplacené produkty se řídí pravidly pro čerpání hry v turnaji. Členové klubu GCSVJ a ČGK se řídí pravidly pro čerpání hry dle druhu svého členství. Hráči jsou povinni řídit se Provozním řádem areálu a hřiště.
Přihlášky na webu ČGF. Složení flightů na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript !

Bavte se sportem
Objevte kouzlo tradičních sportů střední vrstvy. Nejstarší tenisový klub v ČR a golfové hřiště z kategorie TOP10 pro vás připravili zajímavý kurz, ve kterém získáte základní dovednost tenisové a golfové hry, a to včetně získání golfového handicapu 54.
V areálech jsou pro vás připraveni zkušení průvodci a trenéři, kteří se postarají, abyste si to opravdu užili. Golf i tenis jsou dnes již cenově běžně dostupné sporty, které vám nabídnou zdravý pohyb a relax s přáteli v příjemném prostředí obou areálů. Těšíme se na vás. Více informací na www. golfslapy.cz a www.cltk.cz.
Pokud vás nabídka zaujala, máte možnost koupě poukazu za 5 000 Kč na recepcích obou klubů.
Více informací zde

A ještě upozornění pro všechny řidiče: ve Štěchovicích je provoz pouze v jednom pruhu střídavě, občas se tvoří kolony. Doporučujeme jet po strakonické výpadovce směrem na Dobříš, pak Nový Knín a Buš, Slapy!

Těšíme se vás!

Zdroj: Golf Park Slapy sv.Jan


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...