Slapy 2Užijte si Seznamovací turnaj pro členy klubu, který proběhne tuto neděli (24. 3.), a poznejte se s ostatními členy. Přihlásit se lze přes ČGF. Startuje se v 9.00, oficiální zahájení a losování flightů proběhne o půlhodiny dříve. Počet hráčů je omezen, startuje se cannon startem na první devítce, po hře následuje občerstvení a předání symbolických cen.

Nezapomeňte ani na první letošní kolo Junior Slapy Tour! Odstartuje 29. 3. od 14.00 a hrát se bude na 9 jamek. Vítěz celé série získá také možnost hrát ve Slapech na hřišti po celou následující sezonu (2014) zdarma. přihlášky a informace najdete na serveru ČGF.

V neděli 31. 3. je pak od 13.00 na programu první turnaj z oblíbené série Tour sv. Jana. Ta se hraje jednou za měsíc v neděli po poledni. Celkový vítěz opět získá možnost hrát u nás na hřišti po celou následující rok zdarma.
A menu pro březen? Polévka ze žlutých pečených paprik, pečená křepelka s portským vínem a bramborovými fondanty a k tomu dezert šéfkuchaře.

Srdečně také zveme všechny golfisty i negolfisty na Velikonoční menu ve dnech 30. 3. až 1. 4. Pro tyto dne šéfkuchař připravil následující tříchodové meníčko složené z lákavých kombinací:
Předkrm: salát z jarní zeleniny s gratinovaným kozím sýrem nebo hrášková polévka se slaninou a opečenou bagetkou
Hlavní chod: jehněčí kolínko se špenátem a bramborovým pyré
Dezert: creme brulée.
Cena menu: 450 Kč, objednávky na telefonu 720 360 180 nebo emailu restauarce.

Stále platí akce Vířivka pro celý objednaný flight! V případě, že si objednáte předem na recepci tee time pro flight (platí pro alespoň dva závazně objednané a odbavené platící hráče), můžete využít v den hry wellness na 1 hodinu zdarma (sauna, vířivka, relaxační zóna). Platí povinné odložené obuvi a oděvů v šatně , ručník nebo prostěradlo je součástí akce. V ceně také hodina ve fitness.
Jako bonus pro vás máme také nabídku naší partnerské tréninkové akademie – zajímavé kurzy na hřišti pro děti, pak speciálně pro dámy a pro začínající golfisty.
Těšíme se na vás na Slapech!

Více informací o klubu a hřišti zde


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...