Smith CamDruhý turnaj PGA Tour v kalendářním roce 2020, druhá rozehrávka o vítězství. V ní proti sobě tentokrát stanuli Australan Cameron Smith a domácí Brendan Steele a zatímco minule se play-off protáhlo na tři jamky, na Sony Open bylo jméno vítěze odtajněno hned po první jamce rozehrávky, na níž vítěznému Smithovi stačil k titul par.

Oba hlavní protagonisté zapsali v součtu čtyř kol jedenáct ran pod par, nicméně Steele ve finále (+2) spíše klopýtal, čímž dal soupeřům šanci jej dostihnout na čele. Toho se Smith chytil a berdíkem na poslední jamce si vynutil play-off, když Steele krátce předtím chyboval na sedmnáctce. V rozehrávce pak své snažení dotáhl do vítězného konce Australan, který za každé birdie věnoval 500 a za každý eagle 1 000 dolarů na pomoc své zemi, sužované velkými požáry.

„Každý proměněný birdie pat pro mě tentokrát znamenal něco víc, spíš než, že jej chci proměnit, jsem si říkal, že musím," uvedl po turnaji. „Celý turnaj byla jedna velká bitva, ale řekl bych, že patřím k těm hráčům, co se nikdy nevzdávají."

Z pohledu Evropanů je příjemné umístění dvou zástupců v elitní desítce, dělený čtvrtý skončil Graeme McDowell, devátou příčku sdílel Henrik Stenson.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2020/sony-open-in-hawaii/leaderboard.html

Foto: Sony Open


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...