LynnAni 60 ran ze sobotního kola nestačilo Scottu Jamiesonovi k výhře na Portugal Masters. Skot totiž pokazil finálové kolo a propadl se až na dělené 13. místo. Z titulu se ale neradoval ani po třech kolech vedoucí Angličan Paul Waring, na něho zbylo s odstupem dvou ran na vítěze dělené 3. místo. Výhru si totiž odvezl jeho krajan David Lynn. Ten předvedl nejlepší výsledek dne (63/-8) a o jednu ránu zdolal Jihoafričana Justina Walterse (267/-17).

Lynn hrál takřka bezchybně, přičemž jediné bogey přišlo na desáté jamce. Od samého počátku nedělní rundy tak trpělivě ukrajoval z náskoku soupeřů. Devět berdíků ho vyneslo o patnáct míst výš, až na samý vrchol pořadí. Výhrou si nadělil ideální, byť trochu předčasný dárek k jubilejním čtyřicátým narozeninám, jež oslaví příští neděli.

„Výkon na první devítce mě nakopl, povedlo se mi vše, nač jsem sáhnul," pochvaloval si Lynn, jenž na úvodních devíti jamkách ve finále zahrál pět birdie a poté přidal ještě další čtyři. „Naštěstí jsem vydržel a pokračoval ve stejném duchu i v dalším průběhu finále."

Kompletní výsledky turnaje zde

Vítězný Davd Lynn. Foto: Globe Media/Reuters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...