Sullivan PortAndy Sullivan se zapsal do historie European Tour. Jako první hráč totiž dokázal ovládnout v probíhající sezoně rovnou tři turnaje. Na Portugal Masters vybojoval trofej impozantním způsobem, když do čela vystoupal po úvodní rundě a od té doby už před sebe nikoho nepustil.

Do finále kráčel s pohodlným náskokem pěti ran a nakonec jej díky 66 ranám ještě navýšil na konečných devět úderů před Chrisem Woodem. Sullivan tak výrazně pokořil par hřiště, v součtu čtyř kol se dostal na -23 ran. Po South African Open Championship a Joburg Open si tak dopřál třetí letošní oslavu. Zároveň se posunul mezi 50 nejlepších hráčů planety.

„Start jsem měl všelijaký, protože na začátku jsem byl trochu nervózní. Teprve úspěšným patem na čtyřce jsem se uklidnil a od té chvíle jsem se cítil dobře," popisoval své pocity z finálového kola Sullivan. „Nemusel jsem moc riskovat, snažil jsem se hlavně nedělat chyby, což mi vycházelo," ohlédl se za bezchybným kolem, díky němuž nedal protivníkům šanci a odstupem od druhého Wooda stanovil nový rekord turnaje.

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: Globe Media/Action Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...