RoznovNová golfová sezona začala v Rožnově pod Radhoštěm hned několika novinkami, z nichž tu nejdůležitější uvítají zajisté rodiče těch nejmenších. Vedení Valašského golfového klubu rozhodlo, že děti do 12 let mají vstup na hřiště zadarmo, k zapůjčení dostanou zdarma i hole. Významný je i fakt, že se mohou bezplatně stát doživotními členy klubu (klubové členství je tč. za 60 000 Kč).

Začít musí samozřejmě na cvičné louce pod dohledem trenéra, s jehož doprovodem mohou po zvládnutí základních úderů projít i golfovým hřištěm. Pravidelné úterní a čtvrteční tréninky dětí umožní rozvoj jejich herních dovedností a po složení zkoušky golfové dovednosti bude dětem umožněna i samostatná hra na hřišti.

Ostatní návštěvníci uvítají i další novinky, jako je permanentka na cvičné plochy (driving range, putting, chipping), měsíční fee a zlevněný poplatek za hru v pozdních odpoledních hodinách (twilight fee).

Prostředí golfového hřiště mohou okusit i další návštěvníci – negolfisté, kteří jej míjejí při cyklistickém výletu po cyklostezce nebo při víkendové vycházce. Příjemné posezení na kryté terase s výhledem na cvičné odpaliště při dobré kávě je možná přiměje k myšlence, že začít s golfem je možné v každém věku.

Více informací o klubu a hřišti zde

Zdroj: Valašský golfový klub


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...