Hluboka.juniorcampO víkendu 8. - 10. 7. 2016 proběhl Junior Golf Kemp, kterého se účastnilo patnáct dětí. Děti stanovaly společně s trenéry a některými rodiči v blízkosti klubovny Golf Resortu Hluboká. První večer společně opékaly špekáčky a užívaly si první večer kempu.

Druhý den ráno se po snídani děti odebraly n odpaliště, kde pilovaly golfovou techniku. Ve volných chvílích hrály další míčové hry. Po obědě soutěžily o Mistra Adventure Putting Challenge. Pro děti byla připravená také jazyková lekce od jazykové školy Jipka, kde se malí golfisté naučili některá golfová slovíčka. Ve večerních hodinách se konala stezka odvahy, kde všechny děti prokázaly, jak jsou nebojácné a statečné. Junior Golf Kemp pokračoval i v neděli, kde se děti utkaly v dalším kole Junior Golf Cupu, kde bylo přihlášeno dalších deset dětí. Děti podávaly velmi vyrovnané výkony a rozdíly mezi jednotlivými místy byly minimální. Poté si již rodiče přebírali děti a pomalu odjížděli k domovům. Všem dětem i rodičům děkujeme za účast a doufáme, že se uvidíme u dalšího Junior Golf Kempu nebo Junior Golf Cupu.
Rádi bychom Vás informovali o dalším termínu Junior Golf Kempu, který se bude konat 26. - 28. 08. 2016. Počet míst je omezen, proto neváhejte své ratolesti co nejdříve přihlásit.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...