Horehledy_CupJe to jako včera, kdy jsme domlouvali podobu dětské tour Pinďa Cup 2011. Máme za sebou šest turnajů, nekonečné množství úžasných výkonů a před sebou díky úspěchům řadu usměvavých tváří.

Celý článek...

Nenabízíme zajíce v pytli. Každý, kdo uvažuje o členství na Kaskádě, může si ještě letos tento resort prověřit na vlastní kůži a předem vyzkoušet, co všechno mu členství může dát. Permanentky „Členství na zkoušku“ v ceně od 2 500 Kč jsou na recepci areálu dostupné již nyní a jejich platnost je omezena koncem roku 2011. Čím dříve se tedy rozhodnete, tím déle můžete testovat členství v našem areálu.

Celý článek...

AlbatrossČeská republika o víkendu hostila jednu z největších golfových akcí ve své historii. Ve Vysokém Újezdě u Prahy se uskutečnil první podnik ženské Ladies European Tour na našem území. A obstál na výbornou. Dlouho očekávaný turnaj Raiffeisenbank Prague Golf Masters už je sice minulostí, stále ale sklízí poklony. „Pokud takto vypadají česká golfová hřiště, chci tady být častěji. Je to totiž velmi dobré hřiště, opravdu dobré,“ vyzdvihla poklonu Albatrossu, kde se turnaj uskutečnil, jeho největší hvězda Laura Davies.

Celý článek...

Motol_2Patříte také mezi ty, kteří si myslí, že golfová hřiště jsou pouze pro vybranou uzavřenou skupinu golfistů? Přiběhněte se přesvědčit sami, že tomu tak být nemusí.

Celý článek...

SokolovV sobotu 24. září proběhne na hřišti v Sokolově Open turnaj k pátému výročí otevření hřiště. Canon start je naplánován na 10. hodinu a bojovat se bude ve třech hendikepových kategoriích: 0–18,4 (netto), 18,5–36 a 37–54 (obě stableford). Součástí klání budou i vložené soutěže „Longest drive“ a „Nearest to pin“, chybět nebude ani odpolední raut.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...