jota

Spojením hřišť v Čeladné a Ostravici vznikl na severu Moravy unikátní golfový resort, nabízející pětapadesát mimořádně kvalitních jamek na třech golfových hřištích s výhledem na nejkrásnější beskydská panorama. To je unikátní vizitka nově vzniklého Golf Resortu Čeladná - Ostravice. Který od začátku sezony vystupují pod společnou značkou.

Celý článek...

Obsadíte-li celý flight (4 osoby), získáte poukaz do restaurace Green House v hodnotě 500 Kč, resp. 4 x 125 Kč. Vztahuje se na 4 uhrazená fee s maximálně 20% slevou a řádné členy.

Celý článek...

absolutni_vitezVe dnech 5. a 6. srpna se uskutečnil první ročník dvoudenního turnaje, hraného na dvou špičkových moravských hřištích v okolí Brna. První den hráče prověřil Austerlitz, o mistrovi se pak rozhodovalo druhý den na Kaskádě. V hlavní společné kategorii hrané na rány (a bez vyrovnání) se na 1. místě po výsledcích 78 ran na Slavkově a 75 ran na Kaskádě umístila Irena Foretová z GC Austerlitz, která se tak stala prvním neoficiálním mistrem Moravy.

Celý článek...

Jak uvádí server GC Ostravice, získává skupina 10 ubytovaných hostů zdarma golfovou akademii vedenou Head Pro Adrianem Hubertem. Máte tak jedinečnou příležitost seznámit se s touto skvělou hrou. V rámci akademie vás Adrian seznámí se základy golfu, vyzkoušíte si naše tréninkové plochy a celou akademii můžete zakončit zajímavou soutěží.

Celý článek...

Souboj o krále a královnu Hořehled se kvapem blíží, bude již tuto neděli 14. 8. Kromě napínavých bojů, vložených soutěží a prima obědu se můžete těšiti na hodnotné ceny a doprovodný program pro muže i ženy (líčení Mary Kay, prohlídka vozů KIA, poradenství Medical Beauty).

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...