Golf Park Slapy prošlápl tratě pro běžkaře a od 4. prosince se stal rájem zimních sportovců. Na čerstvě napadaných téměř 50 cm sněhu vznikla 3km trať, která křižuje hřiště na první devítce Rabyňská hora. Běžkařům se tak nabízí krásný pohled na zasněženou, téměř horskou krajinu vltavského kaňonu z nejvyššího bodu hřiště.

Více informací o resortu

Golf ve stínu letitých dubů

Tři roky. Krátká doba. Přesto už víme, o čem je golf. Že jednou to jde, pak zase ne. Že nikdy neřekneme, že to umíme. Už víme, že golf je sport na celý život. I takové hlasy můžeme zaslechnout z Osyčiny, která letos zaplnila devíti jamkami další místo na naší golfové mapě. Golfový areál Osyčina postupně vznikal ve východočeské obci Dobříkov nedaleko Vysokého Mýta již od roku 2007. Z původních šesti jamek se do dnešních dnů rozrostl na devítku, nacházející se v blízkém sousedství sportovního areálu, stejnojmenné tvrze a dřevěného kostelíka dovezeného z Podkarpatské Rusi.

Více o Osyčině

Slapská pozvánka na Podzimní texas scramble dvojic

Golf Park Slapy sv. Jan vás zve na Podzimní Texas Scramble dvojic, který se uskuteční v pátek 29. 10. od 11.00. Z každého úderu obou hráčů se vybírá výhodnější pozice a z této pozice opět oba hráči pokračují stejným způsobem. Vítězem, na něhož čekají věcné cene, se stává team s nejlepším výsledkem po odečtu HCP, při rovnocenném výsledku vítězí team s nižším HCP.
Utvořte si tým a zaútočte na par hřiště, rodiče s dětmi, páry nebo prostě dobří spoluhráči jsou vítáni! Poplatky za jednotlivce 800 Kč (junior do 18 let a senior nad 60 let 400 Kč) + 200 Kč startovné za team.Více na tel: 773 161 742 nebo www.golfslapy.cz.

Ozvěny PGA aneb Otestujte svoji hru na Čeladné!

hriste-01Hrajte 3 dny po profesionálech na hřišti, kterém vám nic neodpustí. Vyzkoušejte si hru z hustých rafů a rychlost betonově tvrdých a rychlých grínů. Znovu oceníte umění hráčů, které jste jen několik dnů zpět sledovali naživo. Hrajte jako profíci na rány a bez vyrovnání. Ti nejlepší si odnesou golfové předměty s podpisy špičkových hráčů a vítěze Czech Open 2010 Petera Hansona. Všichni ostatní budou mít jistě nezapomenutelný zážitek na souboj s těžkým, ale špičkově připraveným a férovým hřištěm. Přihlášení do turnaje na webu ČGF.

Více o Čeladné

aneb Komplexní příprava hráčů v pražských Hodkovičkách

Od 8. června začaly v Hodkovičkách pod vedením trenérů Golfové akademie Skopový komplexní přípravné kurzy, jejichž hlavní myšlenkou je systém kontinuální výuky, který zabezpečí lepší výsledky. Pro pokročilé je připraven scrambling (kurz skórování), Up and Down (kurz přihrávek) nebo kurz o mentálním vlivu na naši hru a jak jej dostat pod kontrolu. Z této bohaté nabídky si určitě vybere každý.

Více informací o Hodkovičkách i kurzech

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...