Mstetice 01Vedení GC Mstětice, společně s trenéry golfové akademie, připravilo pro měsíc květen novou aktivitu, která by měla hráčům pomoci vylepšit jednotlivé herní dovednosti. Každý víkend mají trenéři a cvičitelé golfové akademie pravidelné služby, při nichž pomáhají s organizací provozu, turnajů, případně působí jako startéři nebo maršálové. Tyto aktivity nyní vedení resortu rozšířilo o skupinové tréninky, které jsou zaměřeny na jednotlivé herní dovednosti, tedy například krátkou hru, hru z bankrů, hru okolo greenu nebo patování.

Účastníkům výuky profesionálové předvádějí specifika každého úderu, techniku a nejčastější chyby, následně si hráči pod odborným vedením tyto údery sami zkouší. Skupinová lekce o květnových sobotách a nedělích trvá 90 minut. Členové GC Mstětice si za jednu lekci zaplatí 200 Kč, ostatní 300 Kč.

„V klubovně na nástěnce a na webu www.golfmstetice.cz si zájemci mohou dopředu vybrat, která herní dovednost je zajímá a zablokovat si místo v tréninkové skupině," uvádí Jaroslav Kuracina, manager GC Mstětice. Zájemci se mohou registrovat na tel.: 725 936 135, dále osobně na recepci mstětického golfového klubu nebo e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...