Korenec hotelKořenecké hřiště je 700 metrů vysoko, a tak tam sezona začíná později než jinde. Když poslední dubnovou sobotu proběhl zahajovací turnaj – v lesích kolem ještě leckde bylo vidět sníh, hřiště už ale bylo připraveno.

Turnaj byl členstvem netrpělivě očekáván a limitní počet 110 hráčů se naplnil bleskově už dlouho před dnem D. Zároveň se zahájením sezóny otevřeli na Kořenci i druhou část hotelu Pythagor: v první části bylo 30 lůžek, ale to často nestačilo zájmu. Teď přibylo dalších deset pokojů a jeden apartmán, opět ve stylu, kterým se vyznačuje zdejší klubovna a první polovina hotelu – nikterak honosný, dobře zapadající do zdejšího kraje.
Na večírku po turnaji se účastníci dozvěděli i o velkorysém rozšíření prezentací klubové agendy na webových stránkách. Tomáš Velický, jeden ze členů klubu, napsal programy rozšiřující škálu informací o hráčích od všemožných žebříčků až po detailní informace a grafiky zobrazující vývoj HCP hráčů, sezónní eklektik a mnohé jiné, vše na úrovni klubu, což je u nás zatím novinka. A to nejlepší nakonec – rozšiřování informační platformy není ukončeno, určitě přibudou další možnosti.

Text a foto: Ivo Doušek


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...