Sokrates-letByl to zážitek, když se ve středu 20. června, den po skončení turnaje LET na plzeňské Dýšině, objevila na Kořenci hráčka LET Isabelle Boineau, jejímž občasným caddym na tour je kořenecký PRO trenér Tomáš Daul. Společně s hráčkou na Kořenci připravili pro juniorskou reprezentaci SOGCC golfovou akademii a ačkoliv počasí nepřálo, přijelo se na Isabellu a její umění podívat více než 30 juniorů a jejich rodičů.

SokratesHráčka začla tradiční golfovou rozcvičkou, následoval standardní švih a tvarování ran, zvídavým juniorům i rodičům ochotně odpovídala na všetečné otázky s golfovou tématikou i na otázky ze soukromí. Snem hráčky bylo vítězství na turnaji LET. Samozřejmě proběhla i hra juniorů, kdy Isabella každého zkontrolovala a dala mu několik rad k jeho hře.

V průběhu celého dne se samozřejmě společně fotilo a podepisovalo vše co přišlo pod ruku.

A Isabella? Ta si svůj sen splnila hned na prvním turnaji po návštěvě Kořence a zvítězila výsledkem -11 na turnaji Scottish Open na hřišti Dundonald Links.

Text a foto: sgcc


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...