tigerphilDlouho očekávaný duel mezi dávnými rivaly Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem ovládl druhý jmenovaný a na své konto si připsal 9 milionů dolarů. Symbolicky byl duel situován do Las Vegas a rozhodnutí padlo až na čtvrté jamce play-off, kde Mickelosn uhrál birdie.

Mickelson v zápase, označovaném jako The Match, tahal povětšinou za delší konec, zatímco jeho protějšek víceméně dotahoval. Poprvé šel Lefty do vedení na druhé jamce, když Woods neproměnil krátký pat. Tiger se dostal do čela jen jednou, na dvanáctce, nicméně záhy bylo srovnáno. Naopak krátce před koncem byl blízko výhře Mickelson, ale soupeř se zachránil chip-inem.

Když nerozhodla osmnáctka, muselo se jít do prodloužení. To už se hrálo i za umělého osvětlení a rozuzlení přinesla čtvrtá jamka, krátký třípar. Mickelosn si zde vytvořil pozici pro metrový pat a nemýlil se. Woods na tento počin zareagovat nedokázal a po skončení bojů litoval řady neproměněných patů: „Bavil jsem se, ale byl to ostrý souboj, několikrát jsem Phila mohl dostat pod tlak, jenže jsem svou šanci nevyužil."
Mickelson navíc vyhrál i vložené sázky, výtěžek z nich poputuje na charitativní účely.

Foto: @pgatour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...