Woods 82Nejprestižnější pánská profesionální série si odskočila do japonského Accordia Golf Narashino Country Club, kde byli všichni přítomní svědky historického okamžiku. Nejenže série poprvé zavítala do Japonska, ale především z výhry s náskokem tří ran před Matsuyamou se na ZOZO Championship radoval Tiger Woods, čímž do své sbírky přidal 82. titul z PGA Tour a vyrovnal se tím do té doby nejúspěšnějšímu Samu Sneadovi.

Klíčové se z pohledu vítěze jevily tři věci – Woods je konečně opět zdravý, nikdy se nevzdával a v turnaji mu výborně fungovala železa. Tiger byl v cestě za titulem nekompromisní a vedl od začátku do konce. Jediné, co ho od titulu vzdalovalo, bylo nevlídné počasí v podobě nepříjemného deště, který hráče sužoval v průběhu druhé rundy.

„Je to pořádné číslo," glosoval Woods svůj dvaaosmdesátý triumf. „Je to o konzistenci a dlouhodobé práci. Jsem šťastný za to, co jsem v kariéře dosud dokázal." A slova uznání se na jeho výkon snášela ze všech stran včetně protihráčů. „Žijící legenda, gratuluju," vzkázal například Tony Finau. „Šílené číslo," doplnil Gary Woodland. „Fenomenální," komentoval stručně Daniel Berger. Je nanejvýš pravděpodobné, že u dvaaosmdesátého vítězství v případě Woodse nezůstane, otázkou je, kdy se v čele osamostatní.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2020/the-zozo-championship/leaderboard.html

Foto: PGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...