schewoI za aktivní účasti Tigera Woodse proběhl podnik Hero World Challenge, jehož je zmiňovaný golfista hostitelem. S dvaceti ranami pod par jej ovládl Scottie Scheffler před druhým Seppem Strakou, jemuž vyšel parádně závěr (-8). Třetí místo vybojoval Justin Thomas.

„Jsem pyšný na to, jak jsem hrál ve finálové rundě," hodnotil Scheffler výsledek v podobě 68 ran. Hlavně však opět našel svou hru na greenech, nezahrál žádný trojpat a ve statistice získaných úderů, pokud jde o patování, skončil šestý. Jaký rozdíl oproti sezoně 2023, kdy v této statistice obsadil až 161. místo. Jinak řečeno, patování, jež ho do té doby zdobilo, ho připravovalo o možnost vítězit.

Tiger se ve startovním poli objevil po dlouhé přestávce způsobené zraněním a svou cestu turnajem zahájil 75 údery, když se mu nepodařil závěr kola. V následujících rundách se už ale dokázal dostat do mínusových čísel a svým fanouškům dal naději, že jej zase budou moci sledovat v turnajovém kolotoči. Jeho plán odehrát měsíčně alespoň jeden turnaj tak získává reálnější kontury.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/tournaments/2023/hero-world-challenge/R2023550/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...