Scott GeneDalší podnik PGA Tour Genesis Invitational sliboval na závěr napínavou podívanou, když se v čele s deseti údery pod par usadila trojice ve složení Adam Scott, Matt Kuchar a Rory McIlroy. Ani jeden z nich však ve finále příliš nezářil, přesto z uvedené trojice vzešlo jméno vítěze. Australan Scott jako jediný z tria dokázal stlačit skóre do minusových čísel, konkrétně jednu ránu pod par, což stačilo na výhru o dva údery před Sung Kangem, Scottem Brownem a Kucharem. McIlorovy dvě rány nad par na závěr znamenaly pád na dělené páté místo.

Pro Scotta se jedná o čtrnácté vítězství na PGA Tour. Dobře naložený Australan následně rozjímal o své budoucnosti. „Věřím, že pokud neztratím motivaci a koncentraci, dalších pět let na okruhu může patřit k mým nejlepším. Velký cíl je stát se vícenásobným vítězem majoru a odhodlání vyhrávat je z tohoto pohledu dobrý výchozí bod. Mám vysoké cíle, takže jsem tu dobře odstartoval, ale stále je to jen jeden týden z pěti nadcházejících let."

Turnaj nevyšel Tigeru Woodsovi. Sice postoupil cutem, ale po odehrání čtyř kol mu v pořadí hráčů patřila poslední příčka z těch, kteří se probojovali do víkendových rund.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2020/genesis-invitational/leaderboard.html

Foto: Genesis Invitational


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...