Cesty za golfem

Golf-Ennstal-Weißenbach-1Safari v Evropě? Jde to! Enns je menší řeka, která si prorazila cestu mezi alpskými velikány – díky ní vzniklo v jižní části Alp asi osmdesát kilometrů dlouhé údolí, táhnoucí se od západu k východu. Okolní hory jsou až o 1300 metrů vyšší – na tak malou říčku pozoruhodný výkon. Ona se pak ale zvětší, po dalších 100 km se kousek pod Linzem připojí k Dunaji.

Celý článek...

Slo Hruba Borsa 1Otvárali ho pred štyrmi rokmi a hneď sa zaradilo medzi najpopulárnejšie golfové ihriská na Slovensku. Pohodová, férová osemnástka s pekným, ale náročným dizajnom, medzitým dozrela ako víno. Rovnako ako deväť jamkové verejné ihrisko. To všetko nájdete v Green Resorte v Hrubej Borši.

Celý článek...

Island Keilir ilSlyšeli jsme o něm všichni, ale málokdo tam byl. Island, druhý největší evropský ostrov (po Anglii), přes sto tisíc čtverečních kilometrů, ale obyvatel všeho všudy o kousek méně než Brno. Tři lidé na čtvereční kilometr. Nejzápadnější bod Evropy, tvoří trojúhelník s Británií a pobřežím Norska. Studená země, dotýkající se severního polárního kruhu.

Celý článek...

Rak golf 250Již páté vydání průvodce po rakouských hřištích vychází právě v těchto dnech. V publikaci Rakouský golf 2017 objevíte nejenom přehled všech rakouských hřišť, ale především zjistíte, která z nich mají hlubší zájem o české golfisty. Na stránkách tak najdete mnoho zajímavých nabídek či balíčků jak z golfových resortů, tak partnerských hotelů.

Celý článek...

Haugschlag-restSérie turnajů, která vešla ve známost pod názvem Schnitzel Rallye, byla a je míněna především jako pozvánka pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet hřiště v Haugschlagu za výhodných cenových podmínek. Časem si ale našla i své pravidelné vyznavače.

Celý článek...

kaprun SportbeckenHotel nabízí velké množství služeb zahrnutých již v ceně pokoje - například vstupy do termálních lázní, denně doplňovaný nealko minibar, zapůjčení županů a osušek během pobytu, zapůjčení horských kol, účast na sportovních a kulturních programech hotelu, bohatá polopenze aj.

Celý článek...

Tyrolsko 1Když se řekne Tyrolsko, rázem jej přiřadíte k Rakousku, když však přidáme přívlastek Jižní, hned se ocitneme v nejsevernějším koutu Itálie. Díky tomu si tento koutek země propůjčil to nejlepší z obou zemí, rakouský smysl pro důslednost a italskou spontánnost. To vše zarámováno úžasnou scenérií Dolomit, kterou si můžete vychutnávat i na zdejších golfových hřištích.

Celý článek...

KorutanyKe konci loňského roku obdržel golfový region Korutany Undiscovered golf destination roku 2017. Ocenění je výsledkem volby 230 golfových novinářů z 36 zemí! Tucet korutanských golfových hřišť nabízí optimální podmínky pro provozování našeho sportu. Jejich výraznou charakteristikou je citlivé zasazení do krajiny, krásné výhledy na některá z velkých korutanských jezer a na blízké hory. Klima je vynikající, ročně zde napočítají kolem 300 slunečných dní, teplota vody v jezerech dosahuje díky tomu v letních měsících až k 28 stupňům!

Celý článek...

StegersbachV malebném burgenlandském městečku Stegersbach v údolí Lafnitz se na ploše 190 hektarů rozprostírá golfový ráj – resort Reiters Golfschaukel Stegersbach-Lafnitztal, který se svou rozlohou i počtem hřišť řadí k největším v Rakousku.

Celý článek...

Slov Sedin 1Rok 2017 bude nesporne patriť k najúrodnejším v novodobej histórii slovenského golfu. Golfisti sa môžu tešiť na otvorenie dvoch osemnástok – Red Oak v Nitre a Sedín i deväť jamkového ihriska v Trnave. Hrať sa má začať aj na prvej deviatke 18-tky v Malom Slavkove. Tentokrát vás pozývame do Sedína.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...