Weitra-ilu-750Manažer partnerského GC Weitra Ali Kern nás informoval o novinkách 2021. Rakouský klub Weitra je už třetí rok jedním z partnerů našeho projektu Jedno fee = dva hráči. Hřiště nebylo v minulosti českými hráči příliš navštěvováno, přestože leží velmi blízko našich hranic. S novými majiteli se kvalita samotného hřiště enormně zvýšila, přibyla nová krásná klubovna, restaurace, hotelové pokoje, každý rok přináší spoustu novinek.

Hřiště: dá se popsat slovy barvité, zábavné. Dvě devítky, každá jiná. Žádná jamka se nepodobá ostatním, jsou tady kopce, roviny, odpaly z výšky, jezírka. Hodně jamek je opřeno aspoň jednou stranou o les. Z první devítky je dobře vidět na mocný zámek v blízkém středověkém městečku Weitra. Trvale výborný stav, i v létě dostatek vody. Pro větší požitek ze hry se dobře hodí bugina.

Vouchery 2=1: „Českou" návštěvnost pozdvihly vouchery 2 = 1, platné v pracovních dnech – pondělí až čtvrtek bez omezení, v pátek do 12:00.
Novinky na hřišti: bylo rozšířeno zavlažování, přibyly stroje - nejmodernější sekačka fervejí Toro, elektrická sekačka greenů, ferveje a greeny budou trvale strojově dosévány, aby byla zajištěna stálá špičková kvalita povrchů.

Weitra-jidel-250Klubovna: krásná, nová, slučuje vlastní klubovnu, velkou restauraci s terasou (po rozšíření se na terasu vejde až 150 hostů) a hotel. Letos přibyla víceúčelová místnost, hlavně pro posezení hráčů po turnajích.
Restaurace: je velice zdobná, skvěle se tady vaří, můžete si dát cokoli a neprohloupíte, proslulý je místní 15cm vysoký burger, polévky a nabídka „malých jídel", která by jinde představovala normální porci. Restaurace si zakládá na tom, že hosté mají vždy k dispozici i český jídelníček. Pivo z místního nejstaršího rakouského pivovaru.

Letošní novinka: rozšíření hotelu o další pokoje. Dosavadní kapacita osmi pokojů ( novinka 2019) se rychle ukázala jako nedostatečná, letos přibyly další luxusní pokoje, byly přistavěny k současné budově moderním modulovým systémem. Celkem od 15.5. bude k dispozici už 30 pokojů třech kategorií, v cenách od 67 do 82 euro/noc se snídaní. Ubytovaní hosté mají slevu 50% na green fee!

Seniorské slevy: od června platí pro české seniory v pracovních dnech sleva ubytování 12%. Sleva platí od neděle do pátku, na páteční a sobotní noc ne.

Letní golfové slavnosti: k 700. výročí města Weitra proběhne několikadenní slavnost golfu. Na pořadu je pět turnajů, většinou sponzorovaných pivovary (Pilsner, Schremser, Weitra...). Celodenní program, živá hudba, barbecue, pěkné ceny. Je možno zúčastnit se libovolného počtu turnajů od 1 do 5.

Připravil: Ivo Doušek
Převzato z časopisu GOLF 5/2021

Weitra-club-650

Více o Weitře ZDE: https://www.hausschachen.at/

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...