lengenfeld-ilu-750Lengenfeld, dvě osmnáctky uprostřed vinic, majitel víc vinař než golfista – je jasné, že tady to je o víně, po jednotlivých odrůdách se dokonce jmenují i jamky. Zase jsme uprostřed venkova, restaurace se tomu přizpůsobuje. „Vaříme i běžná hospodská jídla ve vysoké kvalitě, na ně sem jezdí i lidé z okolí," říká manažer hřiště Erich Hubaczek.

 

 

lengenfeld-jidlo-250To znamená řízky, kuře, těstoviny, ale na lístku je vždycky i řada jídel dražších, luxusnějších. „Jsou hosté, co se chtějí najíst co nejrychleji, jiní si zase u jídla a vína rádi posedí. Vína máme v nabídce opravdu hodně, většinu ze sklepů pana majitele Gschwentnera," doplňuje Hubaczek. A když v Lengenfeldu narazíte na den, kdy se griluje venku, určitě si to nenechte ujít.

Více o GC Lengenfeld
http://golflengenfeld.at/

 
St.Oswald-club-250Hřiště St. Oswald, patřící do sdružení Heart of Golf, je sice od nás nejdál, ale určitě stojí za hřích. Chlubí se nejdelším pětiparem Rakouska – 612 metrů a zajímavým, hodně lesním hřištěm, ale za pozornost určitě stojí extravagantní klubovna a v ní skvělé pokrmy. Tady je těžko vybírat něco, co by vyniklo, vaří se tradiční vídeňská kuchyně, regionální speciality a spousta dalšího. Jmenovat řízky a vepřové, to už bych se stále opakoval. Není špatné poohlédnout se po něčem zvláštním.

St.Oswald-krevety-250Šéfkuchař doporučuje podívat se na jídelníčku po zvěřině, stále mají aspoň jedno jídlo. Já si vybral krevety s avokádem, chutnaly nejmíň jako ve Španělsku. Najíte se tady téměř za české ceny. Na jídelním lístku najdete zvláštní poznámku – všechny naše řízky jsou připravovány na pánvi. Ono to jde jinak? Zřejmě ano, ale tady ne.

Více o GC St. Oswald
https://www.gcstoswald.at/

Převzato z časopisu GOLF 6/2020
Připravil: Ivo Doušek


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...