OttenGolf Ottenstein a řada dalších, lesy, přehrady, řeky, krásná příroda... To vše vás čeká uprostřed hornorakouského regionu Waldviertel. Hotel Ottenstein je toho všeho přirozeným centrem. Leží v lesích těsně nad řekou Kamp, která nedaleko odtud vytéká ze známé přehrady Ottenstein s proslulým starým hradem.

Golfclub Ottenstein je jen pět minut autem od hotelu, všichni ubytovaní golfisté mohou využít třicetiprocentní slevy na green fee, v pondělí až pátek i vouchery 1=2! A Ottenstein, to je nějaké hřiště: v brzké době se chce ucházet o členství mezi nejlepšími, v prestižním spolku The Leading Golf Courses Austria. To ve vašem programu nesmí chybět!


„Na řece Kamp jsou hned tady u nás dvě dlouhé přehrady, krásná klidná voda plná kaprů a dalších ryb, ideánlí k vodním sportům. Naše přehrady získaly třetí místo při vysílání celorakouského pořadu 9 míst – 9 pokladů! Přesvědčte se sami, najděte volnou chvíli ve svém programu, zamluvte si ubytování. Určitě si to u nás oblíbíte. Náš hotel je ideálním místem pro všechny přátele Waldviertlu, pro lidi, co se aspoň tu a tam chtějí dostat opravdu blízko k přírodě, příležitostné i aktivní sportovce, pro ty, co si sem jedou odpočinout, i pro milovníky poctivé rakouské kuchyně.," říká obchodní ředitel hotelu pan Özgü Güngör. Čekají vás pohodlné příjemné pokoje v do daleka se táhnoucí řádce bungalovů, nechybí ani venkovní bazén, i když řeka je nedaleko. Ideální i pro rodinné dovolené, pro turistiku, koupání i cyklisty. A nenechte si ujít místní speciality – obrovské meruňkové knedlíky nebo máslem řádně prolité šulánky s mákem!

Kontaktní informace:
Hotel Ottenstein – Das Wohlfühlhotel
Peygarten-Ottenstein 60, A-3532 Rastenfeld
www.hotelottenstein.at
www.facebook.com/HotelOttenstein
www.instagram.com/hotelottenstein

Text: Ivo Doušek, foto: Hotel Ottenstein


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...