Rakousky-golf-250V těchto dnech vydala redakce časopisu Golf již čtvrté vydání průvodce po rakouských hřištích s názvem Rakouský golf 2016. Publikaci dostali naši předplatitelé spolu s červnovým vydáním časopisu, další výtisky budou či už jsou zdarma k dispozici na recepcích golfových resortů.

Pro ty, kdo nejsou abonenty časopisu a nenajdou publikaci ve svém klubu, nabízíme možnost stáhnout si příručku elektronicky – link je:
http://www.casopisgolf.cz/o-casopisu.html?rocnik=2016&id=181

Příručka je určena těm, kdo mají cestovatelské touhy a nehrají jen na svém domovském hřišti. Rakouská krajina je jiná, hory s bílými vrcholky, velká teplá jezera, jiné zážitky. Servis a kvalita hřišť na úrovni, přitom ceny nijak výrazně nepřevyšují ty naše. Mnozí čeští hráči sem jezdí pravidelně. Letos je navíc výrazný trend trávit golfovou dovolenou v blízkých destinacích, případně si ji rozdělit na několik kratších kusů – k tomu se Rakousko hodí téměř ideálně.

V publikaci najdete nejen přehled všech důležitějších hřišť, ale i spoustu informací navíc: některé z nich Vám „jen" poodkryjí místa, kde jste ještě nebyli, ale jsou zde i informace o našich partnerských hřištích, kde je možno uplatnit naše vouchery 1=2. Letos k nim přibylo celé údolí Murtal se čtyřmi hřišti, kde platí vouchery bez omezení po všechny dny týdne! Podobných nabídek je v knížečce víc. A poprvé je zde i nabídka největšího německého resortu Bad Griesbach.

Publikace je určitou selekcí – inzerují v ní ti, kdo mají hlubší zájem o české hráče, ať už jsou to hřiště nebo golfové hotely. Ty vesměs nabízejí golfové balíčky a jsou otevřeny i vyjednávání o individuálních slevách pro skupinky. Tito partneři vynikají z pro české hráče nepřehledné masy rakouských hřišť, hotelů a penzionů: s převážnou většinou těch, koho doporučujeme, máme hlubší, přátelské vazby.
Je škoda jezdit jen na místa už poznaná – krásně je i jinde. Proto se touto publikací snažíme rozšířit našim golfistům obzory, nabídnout informace, které pomohou při výběru nových cílů, při nových golfových výbojích.

V příštích Golf News uveřejníme seznam míst, kde bude příručka k vyzvednutí – počítáme s Prahou, Brnem a Ostravou. Je škoda nemít takovou příručku ve své golfové knihovničce – za dlouhých zimních večerů se podle ní dobře plánuje další dovolená nebo prodloužený víkend...

Text: Ivo Doušek


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...