Výbava

Prouzova 700px

OJ shoesPoprvé v historii švédské značky, proslulé svými funkčními oděvy, se Oscar Jacobson pokusí prosadit i v segmentu golfové obuvi. Děje se tak ve spolupráci s renomovaným španělským výrobcem Lottusse, jehož bohatý odkaz a historie mají ještě hlubší kořeny, než tomu je u Oscara Jacobsona, a to dokonce o více než čtvrtstoletí.

Celý článek...

mice-magiePokud jste skutečný golfista, pak po celou svou kariéru nikdy nepřestanete usilovat o nalezení zázračného receptu, jak zahrát dvě rány ze situace, kde ostatní hrají tři. Přesně jak to řekl legendární „otec Augusty" Bobby Jones. Způsob, jak ovládnout tuto magii, si ovšem každý volí podle své osobnosti.

Celý článek...

OJSeveřané jsou proslulí starostlivým postojem k životnímu prostředí. Najevo to dává prostřednictvím nové kolekce pro podzim i zimu také renomovaný švédský výrobce funkčního oblečení Oscar Jacobson. Ve zkratce jej lze jej charakterizovat následovně – styl, funkčnost a vlákna šetrná k přírodě.

Celý článek...

Adams Tight Lies HKdyž se tradice potká s moderní technologií, mohou z toho vzejít třeba nové hybridy a fervejová dřeva Adams Tight Lies. V jejich případě výrobce zkombinoval klasický design s novou technologií Ghost Slot. Výsledkem je elegantní a výkonný nástroj, navíc obdařený pořádnou mírou tolerance.

Celý článek...

Mizuno JPX850Mizuno se tradičně těší výborné pověsti, pokud hovoříme o kategorii želez. Jejich řada MP je důvěrně známá těm nejlepším hráčům, JPX EZ zase oslovila začínající golfisty. Nyní si na své přijde i nejčetnější skupina spadající do hednikepů od 7 po zhruba 25. Právě do jejich vkusu by se mohly vejít sety JPX-850 Forged a JPX-850. Od toho se odvíjely i základní prvky holí – důraz je logicky kladen na rychlost, ale i na možná poněkud nevšední vzhled.

Celý článek...

Exotics E8 driverTechnologie použitá u nového drajvru Exotics E8 je názorným příkladem toho, jak lze za účelem dosažení délky zvýšit rychlost míče. Tajemství úspěchu spočívá v umístění těžiště. A připočteme-li k tomu možnosti nastavení, rázem tu máme zbraň, se kterou získáte i potřebnou razanci a kontrolu.

Celý článek...

Callaway Apex MBPři pohledu na nejnovější železa značky Callaway mě napadla věta, kterou nejednou použil náš fyzikář: „A teď je tady příklad pro jedničkáře, ostatní si můžou dát pohov!" Nechci vás balamutit a je potřeba si přiznat, tak trochu v narážce na McCarthyho, že tahle země není pro... Totiž, že železa Apex MB prostě nejsou pro každého. I dvojkaři si můžou dát pohov.

Celý článek...

Nike LunarVšestrannost – přesně to hlásí Nike uvedením dalších verzí golfové obuvi Lunar. Posledními dvěma přírůstky jsou Waverly a Mont Royal, které doplnily dříve uvedený model Clayton. „V případě obou novinek jsme se inspirovali klasickou původní botou Nike a využili jsme i některé designové prvky, které golfisté požadovali," vysvětluje Carl Madore, člověk zodpovědný za inovace. Podle jeho slov se boty chovají skvěle nejen po celých 18 jamek, ale nejnáročnější požadavky splní jak před, tak i po kole golfu.

Celý článek...

Cleveland 588 TTChcete vysílat míče po stejné křivce jako hráči na túře a k tomu zažívat stejný pocit při kontaktu s míčem za současně vyšší úrovně přesnosti? Řešení slibuje Cleveland v podobě želez 588 TT (Tour Trajectory). Určena jsou jak zkušeným, tak středně pokročilým hráčům (tzv. kategorie holí pro zlepšení hry).
Tato železa navíc výborně navazují na sety téhož výrobce – 588 MT a Altitude – určená nováčkům a mírně pokročilým. Pokud jste některé z nich vyzkoušeli a zároveň jste herně poskočili na vyšší úroveň, možná je to ideální volba.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...