Výbava

Prouzova 700px

Mizuno MP5Je troufalé vyprovázet produkt do světa tak úderným tvrzením? Posuďte sami, co Mizuno skrývá pod stejně strohým označením – MP-5. Už jen skutečnost, že set premiérově představili v kolébce golfu během letošního Open, názorně demonstruje, jak moc je výrobce pevný v kramflecích.

Celý článek...

bertha miniIdeální můstek mezi drajvrem a fervejovými dřevy, sloužící jako varianta pro hru z týčka, pokud vás při této činnosti zrazuje fervejové dřevo. Nejen to je miniaturní verze drajvru Callaway Bertha Mini 1.5. Přesvědčte se, jak dlouhý, tolerantní i všestranný společník to může být.

Celý článek...

TM LegsVe spolupráci se SuperStroke přináší TaylorMade další generaci patrů s duálním vyvážením. Jejich poslední produkt nese název Daddy Long Legs+ a jedná se o technologicky nejvyspělejší a nejstabilnější patr, jaký kdy tento výrobce uvedl na trh.
Příznačný je pro něho grip SuperStroke XL 2.0, pod kterým se skrývá 125gramové závaží, které spolu s odlehčeným ocelovým šaftem True Temper vytváří protiváhu hlavě a zvyšuje stabilitu hole během úderu. Nad místem uchopení hole totiž spočívá o 200 % hmoty více, což zvyšuje balanční bod o dva palce, výsledkem je větší kontrola těžké hlavy.

Celý článek...

Callaway autumnMožná je ještě brzy myslet začátkem srpna na podzimní a zimní měsíce, Callaway nicméně přispěchal s oděvní kolekcí pro chladnější části roku, aby vás počasí nevyhnalo ze hřiště. Jejich oděvy jsou kombinací originality i pravé golfové klasiky. Celkem výrobce nabídne tři odlišné řady, pánskou, dámskou a evropskou Callaway X, všechny v množství barev, velikostí i střihů.

Celý článek...

TM Aeroburner SoftPod označení AeroBurner neschoval TaylorMade pouze hole, stejnojmenná řada zahrnuje i dva modely míčů. Třídílný AeroBurner Pro určený hráčům schopným produkovat vyšší rychlost míče. Kontrola rotace a pocit vycházejí z rozhraní mezi pláštěm (tzv. TaylorMade's Spin Mantle™) a patentovaným obalem. Hledáte-li míč, který nabízí rychlost i délku s možností rychlého zastavení, pak jej vyzkoušejte. Krabici dvanácti kusů pořídíte za 30 euro.

Celý článek...

Tour Edge CBVěta, která do puntíku vystihuje výrobky Tour Edge, kde se snoubí nejnovější technologie s cenou, přijatelnou snad pro každého. Potvrzuje to i nová řada patrů HP s duálním vyvážením (tzv. counterbalance), kde kus vychází na 100 dolarů.
Obliba patrů využívajících zaváží v koncové části šaftu vzrůstá, neboť nabízejí alternativu k dlouhým patrům, které hráč kotví o tělo a jejichž používání bude pravidly od roku 2016 zakázáno. Patry s duálním vyvážením tento problém řeší, neboť poskytují potřebnou stabilitu při úderu, aniž byste hůl opírali či kotvili o tělo.

Celý článek...

BirdieBoxGraeme McDowell se rozhodl, že bude golfistům dělat radost. Po navržení golfových bot tak nyní máte možnost získat i dárkový balíček v rámci speciální edice BirdieBox. Na trh byl uveden v souvislosti s Open, což je Graemův nejoblíbenější major. Balení obsahuje prvotřídní golfového propriety, tentokrát vztažené k populárnímu „G-Macovi".

Celý článek...

TM wedge EFV nedávné době jste v rukou předních profesionálů TaylorMade mohli zahlédnout nové wedge. Ty ve zkoušce uspěly, a tak si modely Tour Preferred EF razí cestu na prodejní pulty. Kombinují v sobě technologická vylepšení s pečlivým řemeslným zpracováním, pod kterým je podepsán uznávaný designér golfových holí Clay Long. Do svých bagů je krátce po testování zařadili třeba Dustin Johnson nebo Sergio García.

Celý článek...

Adi OpenV souvislosti s letošním Open Championship v kolébce golfu připravil přední výrobce golfového oblečení a obuvi limitovanou edici bot. Vzhledem k tomu, že jde již o 144. ročník turnaje, uvede Adidas na trh přesně 144 parů obuvi Adipower Boost a Adicross IV. Open se do St. Andrews vrací v pravidelných intervalech a výrobce mu složil hold speciálním modelem, který vizuálně vychází z tradičního skotského materiálu, z tartanu.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...