Brother-leaderboard
Výbava

Prouzova 700px

Driver Cobra ZL Limited Edition

Pokud se chcete odlišit a vlastnit designově odlišný drajvr, volte novou Cobru ZL Limited Edition. Ta se zcela diametrálně vymezuje proti záplavě černých driverů, neboť je vyvedena v bílé barvě. Jedná se o exkluzivní kolekci běžného, špičkového driveru Cobry Z, kterých bude na trh uvedeno pouze 500, přičemž každý bude mít své vlastní výrobní číslo.

Stránky výrobce

ABF-fordecor

Železa Wilson Di 11 aneb Golfová prodloužená

Řady golfových želez Wilson s označením Di již mnoho let charakterizují železa pro hráče se středními a vyššími hendikepy. Zkratka Di v názvu je z anglického distance, tedy vzdálenost. Výrobce deklaruje, že s novými holemi s označením Di 11 byste měli dosahovat delších ran než s holemi od konkurence, přičemž se zároveň nabízí o 36 % větší sweetspot, než je v této třídě běžné. Orientační cena: do 2 000 Kč/hůl. Hole jsou již v prodeji i na českém trhu.

Více o Wilson Di 11 na stránkách výrobce

Nejenom módní Nike SQ Machspeed Black

Černá, černá, černá. Tato barva v současnosti golfovému světu vládne. Nike SQ Machspeed Black je toho dalším dokladem. Jestliže u želez, zejména wedge, má použití tmavé barvy opodstatnění, protože redukuje odrazy slunečních paprsků, u drajvrů se jedná víceméně pouze o designovou záležitost.
Již starší model měl mnoho prvků, které měly napomoci lepšímu obtékání vzduchu kolem hlavy hole při švihu. Nový drajvr na tyto myšlenky navazuje a opět aerodynamické prvky vylepšuje. Díky konstrukčním úpravám mají rány nižší trajektorii a nižší rotaci míče. Hůl je vybavena prověřeným systémem STR 8 Fit, jenž umožňuje nastavit hlavu hole tak, aby se redukovaly chyby hráče.

Stránky výrobce

Přichází TaylorMade Burner Superfast 2.0

Od svého uvedení v roce 2007 si získal oblibu u mnoha profesionálních i amatérských golfistů. Sklidil čtrnáct vítězství mezi profesionály a v bagu ho měl i celkový vítěz PGA Tour 2010. Nyní TaylorMade přivádí na trh druhou generaci tohoto populárního drajvru. Hůl váží pouhých 279 gramů a je tak nejlehčí holí v historii značky. Nízká hmotnost a delší shaft umožňují golfistům každé výkonnostní kategorie švihat rychleji a dosahovat větší vzdálenost při odpalu. Největší novinkou v celé řadě Burner (bude uvedeno fw i rescue) je použití bílé matné barvy hlavy hole a černá úderová plocha. V kontrastu s golfovým míčem umožňuje mnohem snazší zamíření. A ceny? 300 euro (drajvr), 200 euro (fervejové dřevo) a 170 euro (hybrid). Zdroj: Lukáš Braun, Golf Plus

Více o TaylorMade

I ve dne se dá lovit pod rouškou „tmy“

Černý jako noc – takový je nový jedenáctidílný set značky Komperdell EQT Black Edition, obsahující sedm želez (5–SW), jedno fervejové dřevo, drajvr a patr rovněž z řady Black Edition. Součástí setu je cartbag o průměru 10 palců. Železa osazená šafty K7 Chrome lze zakoupit i samostatně za cenu 570 euro, kompletní set je k dostání za 1 200 euro a za stejnou cenu pořídíte i limitovanou zlatou edici.

Stránky výrobce

„Zlatíčko“ s pečetí Komperdell

Už jsme si zvykli, že s výbavou značky Komperdell vás jen tak někdo nepřehlédne. Po zlatých patrech je tu další exkluzivní přírůstek, se kterým se pro změnu blýsknete na odpališti. Nové drajvry EQT s objemem 435 cm3 jsou k dispozici v loftech 9°, 11° a 13°, pro praváky i leváky a kromě pozlacené verze můžete volit i elegantní černou variantu.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...