Výbava

Prouzova 700px

MP69Čím? Novým setem želez MP-69, který se v brzké době objeví na trhu. Železa jsou určena profesionálům i amatérům se singl hendikepy a výrobce slibuje jak lepší odpouštění, tak pocit. Poselství je tak jasné: Nechoďte do školy a vystůjte si frontu, nové hole se totiž na trhu objeví již v polovině září.

Celý článek...

Gaggenau-Hanak

TaylormadeSérii Ghost uvedl TaylorMade modelem Rossa Corza Ghost již vloni, aby na ni začátkem této sezony navázal čtyřmi novými modely. Na scénu tak přichází další člen rodiny kombinující rysy série Ghost (bílá hlava pro lepší optiku) s vlastnostmi série Spider (geometrický mallet s vysokým MOI, momentem setrvačnosti). Golfista v něm dostává do ruky nástroj, který dokáže udržet směr a potlačením odlesků umožňuje tento směr i lépe zacílit. Experimentování umožňuje i měnitelný vyvažovací systém.

Celý článek...

epoTaké jste si všimli, že spousta profesionálních golfistů má na jedné ze svých rukou nějaký náramek? Tyto náramky nejsou pouze módním doplňkem, ale jsou vyhledávány zejména pro své účinky. Dnes bychom vám chtěli představit jeden z nich. Silikonové náramky EPO s jedinečnou hologramovou technologií umožní zlepšit rovnováhu, sílu, pružnost, ohebnost a zkrátit čas nutný k regeneraci celého organismu. Pomocí energie v hologramech, která se v kontaktu s biolektromagnetickým polem člověka snaží rovnat energii v těle na frekvenci 7,8 Hz, bude vaše tělo pracovat na nejlepší možný výkon.

Celý článek...

Adidas_2Přesně taková je nová obuv Adidas TOUR360 ATV, jež se na trhu objeví v září a slibuje další revoluci na poli golfových botek. Komplimenty na její adresu nešetřil ani španělský profesionál Sergio García, který si pochvaloval výbornou stabilitu i smělé barevné provedení.

Celý článek...

ping-g20-ironsLéto 2011 bude už navždy u Pingu spojeno s uvedením modelové řady G20. A co by to bylo za set, kdyby chyběla železa. Ping G dvacítky mají hlavu z ušlechtilé oceli (17-4) s vícenásobnými dutinami v zadní části, které jsou vyplněny elastomerem, který kromě účinného tlumení nežádoucích vibrací poskytuje i lepší cit pro míč při kontaktu s míčem. Ale! Prvotní zadání, stojící u vzniku této řady, znělo: Zdokonalit obvodové vyvážení. A dobrá věc se podařila. Železa Ping G20 se tak pyšní přívlastkem extrémního obvodového vyvážení, což ocení zejména hráči, kteří ne vždy zasahují míč tím jediným ideálním bodem na úderové ploše hole.

Celý článek...

marumanModel Shuttle i4000X uvedli zástupci společnosti Maruman Golf slovy, že se jedná o největší dřevo světa. A právem. Hlava dřeva č. 3 vytlačí vodní válec o objemu celých 230 cm3, zatímco konkurenti na trhu se musí smířit s hodnotami výrazně nižšími. Vždyť například TaylorMade Burner SuperFast 2.0 má objem 200 cm3, Ping K15 nabízí 199 cm3 a Nike VR Pro dokonce jen 160 cm3.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...