Pravidla

pxg x fwVelmi vzletně charakterizuje PXG své nové přírůstky v podobě kolekce X. Drajvr, fervejová dřeva i hybridy jsou navrženy s ohledem na nízkou míru rotace, dostatečnou délku a nekompromisní zvuk i cit. K tomu přidejte dva ze tří železných setů cílených na lepší hráče.

Ať to stojí cokoliv, nejdůležitější je výkon, pocit, zvuk. Přesně tak to hlásá majitel společnosti Bob Parsons. I proto pokračují ve zkoumání nových materiálů a vylepšují proces výroby. Výsledek nyní můžete vyzkoušet na vlastní kůži v podobě řady X. Díky nové kolekci představili patentovanou vložku z termopalstického uretanu, jež tlumí vibrace a vylepšuje zpětnou vazbu i zvuk. Účinek umocňuje konstrukce připomínající medovou plástev.

Každá z holí, tedy drajvry, fervejová dřeva i hybridy, má korunu z lehkých karbonových vláken. Tím uspořili hmotnost, kterou přesunuli na spodek, čímž vylepšili úhel odpalu. Černá matná koruna zároveň redukuje odlesky, takže vás při založení hole nic nerozptyluje. Precizní systém vyvážení souvisí s využitím wolframu vysoké hustoty a titanu, jehož hustota je naopak nižší. Použití těchto materiálů umožnilo rozložit hmotnost v hlavě tak, aby bylo možné nastavit ji do podpory draw, fadeu či neutrální křivky.

Drajvr PXG 0811X je dostání v loftech 9°; 10,5° a 12°, pro hráče preferující lehčí hůl je k dispozici model PXG 0811LX. Z fervejových dřev můžete vybírat mezi čtyřmi variantami, č. 2/13 , 3/15°, 5/18°a 7/21°, hybridů v nabídce figuruje pět, 17°, 19°, 22°, 25° a 28°.

pxg x iŽeleza PXG výborně vypadají, charakterizuje je vysoký let míče, potřebná délka a měkký kontakt. Nejvyspělejším golfistům je určen model PXG 0311T (Tour Performance Collection). Hlavní poznávací znamení? Pronikavý let míče, kompaktní hlava spolu s úzkým dnem, umožňující tvarovat rány a atakovat míč pod mělčím úhlem.
Zdatní amatéři mohou sáhnout po modelu PXG 0311, jenž vyhoví širokému spektru zájemců. Pozitivem je jistá dávka tolerance, která souvisí s vybráním v zadní části. Tato dutina je vyplněna elastomerem, který pomáhá vylepšit odezvu a podporuje odpouštění. Středně velká čepel i střední šířka dna dovolují atakovat míč pod různými úhly.

Stránky výrobce: www.pxg.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...