Pravidla

Callaway X SeriesŘekne-li se řada X, nemusí jít zrovna o populární seriál Akta X. Stejné označení může nést i špičková obuv z dílny Callaway. X Series je totiž určená všem golfistům, kteří to s hrou myslí vážně. Kombinuje v sobě technologie umožňující maximální přenos energie i minimalizaci její ztráty. Stabilní platforma nabízí výtečné parametry, pokud jde o kontrolu i razanci.

V nabídce najdeme čtyři modely, Xfer Fusion, Apex Tour, Xfer Nitro a X Nitro. Xfer Fusion spojuje podrážku z termoplastického uretanu se svrškem z kvalitní kůže, to vše obohacené Xfer technologií zahrnující speciální konstrukci podporující stabilitu a uvolňující energii během švihu. Podrážku lze volit se spajky i bez nich. V nabídce figuruje i model se zavazováním pomocí systému boa, díky němuž bota dobře obepne chodidlo.

Callaway X ApexApex Tour je zosobněním purismu, čistý design dokonale podtrhne váš styl. Obuv využívá zavazování Gibson, charakteristické pružným nastavením a snadným nazouváním. Klasicky vyhlížející bota zaujme výrazným spojem mezi podrážkou a svrškem boty.
Podrážku osadili spajky Big Bertha s delšími trakčními prvky, rozmístěnými asymetricky v souladu s biomechanikou. Výsledkem je pomoc při přenosu energie a lepší pocit kontaktu s povrchem.

Třetí z modelů – Xfer Nitro – zastupuje moderní pojetí současného designu a je plně prošpikován technologií s přihlédnutím k požadavkům předních hráčů světa. Kvalitní měkká kůže je zkombinována s lehkým mikrovláknem, což podporuje výkon a zároveň se do popředí dostávají pocit i vzhled.
Podrážka vychází z lehké konstrukce z TPU, důraz kladli na pružnost a stabilitu, a tak využili speciální kanálky. Vnitřní vložka zajišťuje pohodlí, odvádí vlhkost a je zhotovená z antibakteriálního materiálu.

Posledním do party jsou boty X Nitro. Podobně jako v případě Apex Tour i zde použili spajky Big Bertha, pružnost zajišťují kanálky známé z modelu Xfer Nitro. Vnitřní vložka z lehkého a prodyšného materiálu zaručuje dlouhou životnost, tvarovou stálost, odvod vlhkosti, prodyšnost, je lehká, snadno se udržuje a zamezuje množení baktérií.

Vedle prestižní řady X najdete v portfoliu výrobce i další tři řady – Del Mar, Chev a Sky.

Stránky výrobce: www.uk.callawaygolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...