Výbava

Prouzova 700px

Cleveland 21352135 aneb patry s „terčem", které přímo vybízejí trefit míček do černého a skórovat! A co je nejzajímavější, tyto hole patří zejména do rukou hráčů, jejichž založení, postoj, úder a další náležitosti mají k ideálu daleko. Tyto patry vám mají pomoci vyvarovat se nekonzistenci při založení.

Celý článek...

Cobra i king f6Kobra královská, nejdelší jedovatý had světa! Vybavíte-li se však jejími potomky šesté dynastie, vězte, že uštknete každého soupeře. Drajvry Cobra King F6 jsme vám představili už v únoru, nyní se podíváme na jedový zoubek fervejovým dřevům, hybridům a železům.

Celý článek...

KJUS trikoDWR je povrchová úprava proti vodě a špíně. Má výborný odvod vlhkosti a díky bezešvé technologii a vlepeným detailum je velmi komfortní při sportu. Límec je vyrobený ze stejné látky jako zbytek trika.

Celý článek...

Ogio aquaPřední specialista na golfové bagy a doplňky, americký výrobce Ogio, přichází s novou inovativní řadou pro rok 2016. Přednosti vytušíte už z jejího názvu – Aquatech. Stylové, někdy až „umělecké" bagy nápadně moderního vzhledu odolají náporům i krajně nepříznivého počasí, neboť využívají vyspělé technologie zaměřené na voděodolnost.

Celý článek...

Kjus-bunda-iluČtvrtá generace bundy do deště KJUS Pro 3L je proti vodě vybavena Dermizax membránou. Je to nejlepší ochrana proti všem povětrnostním vlivům, přitom je prodyšná a pružná. Při swingu se přizpůsobí kompletnímu rozsahu pohybu, je tichá a neomezuje.

Celý článek...

Kjus-ilu2Základy značky KJUS byly založeny na golfovém hřišti před 15 lety, kdy Švýcarský podnikatel Didi Serena a olympijský lyžařský vítěz Lasse Kjus společně objevili, že opravdová svoboda pohybu závisí na míře pružnosti použité látky. Krátce poté uvedli na lyžařský trh první kalhoty se strečovými vklady. Od té doby se postupně značka KJUS stala lídrem ve využití moderních technologií v oblasti sportovního oblečení.

Celý článek...

Wilson FGNová řada holí Wilson Staff vstupuje na trh pod označením FG Tour F5 a zahrnuje vše od drajvru až po železa a vyniká vyváženým mixem od pocitu až po vzdálenost, což ocení hráči všech výkonnostních úrovní. Michael Vrska, muž stojící v pozadí inovací, poslední přírůstek v rodině Wilson Staff charakterizuje následovně: „Touto kategorií holí cílíme na hráče požadující délku, toleranci i všestrannost a doufáme, že těm zkušenějším přinášíme zajímavou alternativu."

Celý článek...

Fitting wedgePoslední, ale neméně důležitou skupinu holí, na kterou bych rád obrátil vaši pozornost, představují hole na krátkou hru. Pod tímto pojmem rozumíme veškerou škálu úderů řešící vzdálenost do 100 metrů od greenu.

Celý článek...

Srixon Q StarTo je míč Srixon Q-Star. Nabízí prvotřídní kvalitu a útočí na klubové golfisty, kteří hledají všestranný míč. Vychází z technologie „túrových" míčů a přináší ideální mix vzdálenosti a přesnosti z odpaliště, kontroly z ferveje až na green, rotace pro rány z okolí greenů i odolnosti. Opatřen je již druhou generací speciální technologie Spin Skin, která zvyšuje tření, takže přihrávky do greenu budete lépe kontrolovat a díky měkčímu pocitu i více vnímat.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...