Výbava

Prouzova 700px

swingbyteHledáte užitečný a praktický dárek pro zapáleného golfistu? Co takhle Swingbyte 2.0 golfový analyzátor. Ocení jej každý hráč bez ohledu na hendikep. Zkuste jej použít v zimní pauze pro vyladění vlastního švihu. Ten totiž dokáže rozebrat do posledního detailu – změří rychlost švihu, úhel přiblížení a veškerá data o něm obdržíte ve 3D animaci. Navíc svůj reálný švih můžete natáčet na video!

Celý článek...

Nike  Lunar 3Dešťové přeháňky, bankry zalité vodou a tráva nasáklá jak houba – to všechno může negativně ovlivnit váš výkon. V létě i v zimě. Abyste podobným nástrahám unikli, je třeba se vhodně vybavit, a tak Nike Golf nabízí už třetí edici obuvi Lunar Bandon 3.

Celý článek...

OJ RockŠvédský výrobce Oscar Jacobson to není jen 112 let poctivého řemesla. Pořídíte-li si některý z jejich kousků, svůj šatník obohatíte o stylové i funkční oděvy, u kterých se můžete spolehnout na dokonalé zpracování. Ve světě golfu se pohybují více než čtyři desetiletí. Nabyté zkušenosti promítli i do letošní kolekce pro podzim a zimu. Hlavní roli proto obstarává WPS (Weather Protection System) – systém ochrany před počasím, založený na vrstvení oděvů.

Celý článek...

AP1 716Malý pomocník, jenž však stojí v pozadí velkých věcí. Řeč je o wolframu, prvku vynikajícím hustotou, a tak stačí relativně malé množství, abyste poznali, zač je toho loket. „Jde už o pátou generaci holí vybavených wolframem a dovolím si tvrdit, že tentokrát je jeho přínos nejhmatatelnější," vysvětluje Steve Pelisek.

Celý článek...

PING Cadence TR KetschZkratka TR (True Roll) ve spojení s Pingem, stejně jako název Cadence nebo Ketsch, už zdomácněla. Co je v prověřené sérii nového, to jsou tvary. Konkrétně máme na mysli ztvárnění patrů Cadence TR Craz-E-R a Cadence TR Ketsch Mid.

Celý článek...

Adi winterS klesající rtutí na teploměru se připomínají i výrobci oblečení. V bitvě o zákazníka tak sotva může absentovat adidas Golf, přicházející s inovativními vlákny i technologiemi. Podtitul „uspějeme za každého počasí" se přímo nabízí. Tepelný komfort zajišťují technologie označované jako climaheat a climawarm, v případě deště spoléhejte na oblečení s visačkou climaproof a climastorm.

Celý článek...

TM M1Multimateriálová konstrukce popouští uzdu výkonu, s novým drajvrem TaylorMade M1 se tak dostanete do zatím nepřirozené říše. Možná trochu přeháním, ale vládce v oblasti drajvrů by sotva přišel na trh s něčím, čím by si podrazil nohy. Design vycházející ze spojení titanu a sedmivrstvého karbonového kompozitu dal vzniknout nejdelšímu drajvru, který pod křídly značky TaylorMade opustil výrobní linku.

Celý článek...

RoundGolfové aplikace všeho druhu útočí na hráče ze všech stran. Nyní se svou troškou do mlýna přichází možná trochu překvapivě i jednička na trhu drajvrů. Společnost TaylorMade Golf ve spolupráci s Microsoftem hodlá vylepšit vaše výkony i pomocí analytické platformy myRoundPro. Ta je založena na využití rozsáhlé databáze statistických dat a jejich analýzy. Jejím přispěním tak získáte jakýsi barometr vlastní formy.

Celý článek...

Ogio GromS velkou pompou Ogio představuje nové popruhy SHOXX X4, jimiž výrobce opatřil tři nové stand bagy. Do světa je vyprovází souslovím jako „jedinečný styl" nebo „inteligentní design", což má vést k vyššímu komfortu. Výrobce z Utahu se dlouhodobě specializuje na golfové bagy a doplňky a ve své kategorii patří k absolutní špičce. Je nabíledni, že prim hrají jak dokonalé zpracování, tak nápadně moderní vzhled. Jejich výrobky tak jsou všechno, jen ne konvenční.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...