Erpet-5V pražském Erpet Golf Centru se tradičními zahajovacími turnaji rozjela zimní indoor golfová sezóna! V pátek 6. listopadu 2015 se odehrál první turnaj Erpet Indoor Golf Tour by ČASOPIS GOLF, sobotní odpoledne patřilo dětskému Halloweenu, v neděli 8. listopadu se rozjela Dětská Erpet Indoor Golf Tour 2015/16.

 

 

Erpet-1Tradiční páteční zahajovací turnaj Erpetu se hrál na hřišti Kapalua Bay ve dvou kategoriích. V mužské kategorii zvítězil Ctirad Matějka, na druhém místě skončil Pavel Nýč a třetí Petr Zach. Kategorii Ženy ovládla Samanta Budinová, druhá skončila Miroslava Cejnarová a třetí Lenka Budinová.

 

 

Erpet-2Restaurace Erpetu se v sobotu přeměnila na Halloweenské sídlo. Rodiče s dětmi dlabali dýně, poté je přeměnili na umělecká díla, nechali se „zkrášlit" v strašidelném salónku, zatančili si s krásnou čarodějkou a pochutnali si na Halloweenských dobrotách. Na závěr se děti, společně s „popletenou" čarodějnicí, snažily odčarovat zakletou Hadimůru.

 

 

Erpet-3V neděli 8. listopadu se rozjela Dětská Erpet Indoor Golf Tour 2015/16. Malí golfisté hráli nejdříve na FSG simulátoru, a poté na malém golfovém kurzu. Pro konečné pořadí se započítaly výsledky z obou míst a na řadu přišlo předávání trofejí a cen. Děti, které neobdržely medaile, nemusely být smutné, ceny byly připraveny pro všechny účastníky. Turnaje jsou pro hráče od 6 let, přihlásit se mohou i bez HCP.

 

ERPET GOLF CENTRUM je společensko-sportovní areál otevřený v roce 1994, který
slouží široké veřejnosti, nabízí jak vnitřní, tak venkovní prostory ke sportu a dalším
společenským aktivitám.

Text a foto: Jan Zvolský, EGC


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...