Erpet-1V průběhu posledního květnového týdne zaplavily Erpet na desítky dětí. Konal se zde totiž již osmý ročník Fotbalmánie, který byl letos určený chlapcům z ročníku 2007. O něco starší žáci se zúčastnili o pár dní později bezpečnostního školení v rámci projektu Buďte Parťákem.

Dne 22. 5. se ve sportovním centru Erpet odehrál již 8. ročník celodenní dětské akce Fotbalmánie, kterou pořádá společnost Eurovize o.p.s. ve spolupráci s SK Smíchov. Na letošním ročníku se sešlo celkem 8 týmů tvořených malými talentovanými fotbalisty z Prahy a ze Středočeského kraje.

Celou akci provázel a komentoval zkušený moderátor ČT Sport David Kozohorský. Nechyběli samozřejmě ani rodiče, kteří své děti podporovali na plné plíce. Zápasy byly velmi napínavé a na konci dne se odehrálo celkem 16 utkání a hrálo se přesných 330 minut. Vítězství si nakonec vybojovali mladíci z Příbrami. Medaile a pohár pro vítězný tým předala hráčům primátorka hlavního města Prahy, Adriana Krnáčová, která nad turnajem převzala záštitu.

Erpet-2Sportovní centrum Erpet na Smíchově nabídlo dětem mimo fotbalové vyžití i další aktivity, u kterých si mohli na chvíli odpočinout. Vyzkoušet si mohli odpalování golfového míčku, střelbu na terč laserovou zbraní nebo se mohli podívat na hasičskou techniku. Také tu byli k vidění i na hudbu tančící psi. Pro návštěvníky bylo dále po celý den připraveno pohoštění a nápoje, které zajistila společnost PepsiCo. Doprovodné akce Fotbalmánie ročníku 2016 zajistilo Sdružení sportovních svazů ČR, jehož předseda Zdeněk Ertl přihlížel i semifinalovým zápasům a utkáním o konečné pořadí.

 

 

Erpet-3Konečné pořadí:  1. Příbram, 2. Lipence, 3. Dukla, 4.  Bohemians B.

Text: PR, Jan Zvolský, Erpet; foto: Sportovní listy


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...