erpetVítězem 23. ročníku dlouhodobé soutěže se v roce 2017 stal již podruhé tým Rychlá želva. Jako první přišlo ve středu 22. března na řadu semifinále.

V prvním semifinále proti sobě nastoupily týmy HODKOVIČKY TEAM a SLGA, ve druhém se utkaly týmy LÍŠNICE a RYCHLÁ ŽELVA. Pro týmy byly připraveny dárkové tašky hlavního partnera společnosti Herbadent, která vyrábí bylinné produkty podle originálních receptur.

Stejné finálové obsazení, jiný vítěz. Po roce se opět utkaly týmy RYCHLÁ ŽELVA a HODKOVIČKY TEAM. Ve dvouhrách za RYCHLOU ŽELVU nastoupili Štefan Páleník a Vilém Staněk, na čtyřhru byli nasazeni Ctirad Matějka, Ludvík Zonyga. Soupeř nominoval do dvouhry Martina Pospíšila a Jakuba Maštalíře, ve čtyřhře tým reprezentovali Jan Bayer, Hynek Groh. Napínavý finálový boj rozhodla až čtyřhra, dvojice Matějka, Zonyga neudělala jedinou chybu a tým RYCHLÁ ŽELVA se mohl radovat z vítězství a náleží mu, již po druhé, titul „Vítěz Herbadent ligy Erpet Golf Centra".

erpet-herbadentKonečné pořadí je následující: třetí místo obsadily týmy SLGA (Andrea Husseiniová, Michaela Antalová, Patricie Macková, Lukáš Chvapil, Petr Lapka, Petr Antal, Jakub Jelínek, Sára Kousková, Alan Kotula) a LÍŠNICE (Jan Eisler, Karel Eisler, Josef Kubíček, Luboš Hakl, Natali Kamberská).
Druhé místo patří týmu HODKOVIČKY TEAM, za který hráli Jan Bayer, Tomáš Vymazal, Martin Pospíšil, Václav Tichý, Jana Melichová, Jakub Maštalíř, Hynek Groh.
Z vítězství se radoval tým RYCHLÁ ŽELVA, za který nastupovali Ctirad Matějka, Ludvík Zonyga, Štefan Páleník, Eduard Truhlář jun., Vilém Staněk, Petr Panáček, Oldřich Uher

Zdroj: TZ, Jan Zvolský

Veškeré informace naleznete na www.erpetgolfcentrum.cz.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...