erpetAni jednu z finálových účastí nepřetavili Ropičtí ve zlato, a tak se titulem extraligového mistra za rok 2017 ověnčili muži z Hodkoviček a ženy z Erpetu (pro Erpet, na snímku s kapitánem Beštou, šlo již o padesátý titul historie). Obě stříbra míří do Ropice, bronz získali hráči z Dýšiny a hráčky z Marinánských Lázní. V kategorii mužů sestupují Liberec a Austerlitz, ženskou část opouštějí pražský Black Bridge a hradecký Park GC.

„Hřiště bylo skvěle připravené a odpovídalo významu této soutěže. Chtěl bych poděkovat všem dvanácti týmům mužů a dvanácti týmům žen, účastníkům letošního ročníku. Dva týmy se loučí s extraligovou příslušností v kategeorii žen i mužů, ale bohužel, takový už je život. Dále bych chtěl poděkovat všem rozhodčím, kteří odvedli velký kus práce, ať už tady nebo na Mnichu či v Šilheřovicích," uzavřel ředitel soutěže Luboš Klikar.

Vítězstvím se obě družstva kvalifikovala na Pohár mistrů evropských zemí. Ženský šampionát hostí od 5. října Golf Club Walten na Slovensku, muži mohou vycestovat koncem října do Francie, konkrétně se bude hrát v Golf du Médoc Resortu (26. -28. října).

Zdroj: cgf.cz; foto: Zdeněk Sluka

Konečný pavouk mužů

Konečný pavou žen


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...