WGC CzechWorld Golfers Championship (WGC) je bez nadsázky největším amatérským golfovým projektem na světě. V roce 1995 jej založil Sven Tumba Johansson, vynikající švédský hokejista, člen síně slávy NHL a později profesionální golfista. Váženým patronem této události je Arnold Palmer. Americký profesionál, přezdívaný Král, který byl v roce 1974 uveden do Světové golfové síně slávy. Současnou čestnou předsedkyní je vynikající švédská golfistka Annika Sörenstam.

Základní myšlenkou WGC bylo zprostředkovat amatérským golfistům atmosféru turnaje na světové úrovni, jakou zažívají profesionálové na PGA Tour, a umožnit jim soutěžit proti hráčům z celého světa. Každoročně se na finále sjíždějí reprezentanti z více než 40 zemí celého světa.

Česká republika se projektu účastní a vysílá své reprezentanty na Světové finále. Finalisté mají plně hrazenou účast včetně dopravy, ubytování v luxusním hotelu a hry na nejlepších afrických hřištích. V letošním roce se Světové finále odehraje v Jihoafrické republice v okolí Durbanu.
Abyste se i vy mohli stát členem českého týmu, zúčastněte se kvalifikačních turnajů, které se právě teď odehrávají na českých hřištích. Kompletní seznam kvalifikačních turnajů a podrobný systém hry naleznete na stránkách www.wgc.cz. Tento týden můžete odehrát kvalifikace: 10. května v Lázních Bohdaneč a 11. května na Prague City Golf Zbraslav.

Po vaší účasti na kvalifikačním turnaji nám nezapomeňte zaslat vaše identifikační údaje a my vás zařadíme do losovací soutěže o 5 laserových dálkoměrů od Nikonu! Více info zde.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...