Lieser ZbraslavTurnaj na hřišti Prague City Golf ve Zbraslavi (24. - 26. dubna) se hrál v inovativním formátu. Po tři dny hráli hráči tři různé jednodenní turnaje o tři plus tři karty na turnaje série Challenge Tour a o dvě karty na Czech Masters ze série European Tour. Navíc měli hráči možnost přihlásit se do třídenní akce CzechOne o 250 tisíc, ve které se výsledky každého dne sčítaly.

Karty na obě Challenge Tour vybojovali Lieser a Brit Liam Robinson, po jedné pak Juan Carlos Osorio a Myles Frost. Kartu na European Tour dnes ve vlezlé zimě vybojovali Filip Mrůzek a Američan Brinson Paolini (výkonem 66).

Do posledního dne společného turnaje promotérů RELMOST a Česká 1 vstupoval Ondřej Lieser s luxusním náskokem 5 ran na Brita Robinsona a dalších 4 ran na ostatní pronásledovatele. Nakonec však měl co dělat, aby své první místo uhájil přes smolařem letošního turnaje, Rakušanem Trappelem. Ten na třetí místo odsunul Brita Robinsona.

Dva dny se hráči těšili z relativně příznivého počasí, ale dnešek znamenal změnu k horšímu. Celý den drobně pršelo a teplota se nad nulou držela jenom velmi těsně. Pro vedoucího Liesera podmínky zcela ideální. Bohužel mu však dnes hra nešla podle představ a po dohrání místo radostných úsměvů fotografům jenom utrousil:

„Dneska to šlo na ... Se sérií 13 parů nešlo nic dělat, z toho vláčku vůbec nešlo vystoupit. Rány do greenu mi končily daleko od jamky, dlouhé paty jsem nedával. Celkové vítězství je sice fajn, ale přijel jsem si pro tři karty, a ty prostě nemám. I když dneska visely zdaleka nejvýš, pokud bylo potřeba zahrát 66, nemám ponětí, zda bych na ně dosáhl, i kdyby mi hra vycházela."

Druhé místo celkově vybojoval již zmíněný smolař Trappel, kterému každý den chyběla jedna rána k zisku karty, první den se dokonce ocitl v rozstřelu tří hráčů, ale neuspěl. Finanční výhra je tedy jistou náplastí na jeho zklamání.
Na dělené třetí místo se k Liamu Robinsonovi vyhoupl Filip Mrůzek, který dnes donesl 66 ran a zaslouženě získal jednu z karet na European Tour.
Turnaj na hřišti Prague City Golf ve Zbraslavi se hrál v inovativním formátu. Po tři dny hráli hráči tři různé jednodenní turnaje o tři plus tři karty na turnaje série Challenge Tour a o dvě karty na Czech Masters ze série European Tour v režii RELMOSTu. K tomu se hráči mohli přihlásit do třídenní akce CzechOne o 250 tisíc a výsledky každého dne se jim sčítaly.
Karty na obě Challenge Tour vybojovali Lieser a Brit Liam Robinson, po jedné pak Juan Carlos Osorio a Myles Frost. Kartu na European Tour dnes ve vlezlé zimě vybojovali Filip Mrůzek a Američan Brinson Paolini (výkonem 66).

Konečné výsledky CzechOne Trophy v Prague City Golf:
1. Lieser 206
2. Trappel (A) 208
T3 Mrůzek a Robinson (UK) 209

Příštím podnikem CzechOne Tour bude turnaj EXTEC Trophy hraný na liberecké Ypsilonce od 28. do 30. dubna, s dotací 400 tis. Kč.

Zdroj: TZ, CzechOne


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...