HostivarV zimě se u nás nudit opravdu nebudete, dáme vám pádný důvod neuklízet hole do garáže nebo sklepa a přijet si zatrénovat, i když venku chumelí nebo mrzne. Máme totiž indoor, a tak můžeme soutěžit bez ohledu na počasí. Zvlášť na dvě akce byste si měli udělat čas. Tou první je Indoorová soutěž o tříměsíční členství ve Wellness & Spa hotelu Carlo IV. Stačí, abyste se k nám do indooru vydali alespoň jednou. Na konci března ze všech návštěv v tomto období vylosujeme šťastlivce, který si bude po tři měsíce zdarma užívat a relaxovat. Mějte na paměti, že čím více návštěv, tím větší šance vyhrát.

Druhou soutěž někteří znají už z loňského roku. Nese název HOPALO, tedy Hostivařská parová losovačka. Vyberte si na simulátoru jakékoliv hřiště a nastavte simulátor na autoputt 2 metry. Zahrajete-li alespoň některé jamky v paru, zařadíme vás do osudí, z něhož každý měsíc vylosujeme pět výherců. Kolik parů zahrajete, tolikrát se vaše jméno ocitne v osudí. Každý měsíc začínáme nanovo. Stačí po hře vytisknout skóre kartu a odevzdat ji spolu s kontaktem na recepci. Soutěž zahájila v prosinci a běží až do konce března. A jaké lahve můžete vyhrát? V únoru je to Hennessy V.S Gift Box 40%, v březnu Moët & Chandon Impérial.
Nezapomněli jsme ani na hráče nad 50 let, dámy nebo děti. Pro všechny běží akce až do března, stačí si vybrat.

A pro ty, kteří zvažují členství nebo si jej dosud neobnovili, připomínáme, že lze opět vybírat ze tří typů. Nejlevnější, základní členství v hodnotě 3 000 Kč stále nabízí nadupaný balíček členských výhod, který se vyplatí každému, kdo k nám občas zavítá.

Zdroj: Lenka Černá, Golf Hostivař


NENECHTE SI UJÍT
Prosinec–březen
Indoorová soutěž o tříměsíční členství ve Wellness a SPA v hotelu Carlo IV pro všechny, kteří v zimě navštíví Indoor alespoň jedenkrát. Losujeme jednoho výherce na konci března.
Prosinec–březen
Simulátorová soutěž Hopalo pro všechny, kteří na správně nastaveném simulátoru zahrají alespoň jeden par každý měsíc, losujeme pět výherců lahve vynikajícího alkoholu.
12. února, 12. března
Masters 50+ golfová tour na simulátoru pro všechny hráče nad 50 let (včetně)
14. února, 28. února, 14. března
Zimní Schwarzkopf dámská golfová tour hraná na simulátoru
16. února, 16. března
Mattel turnaj pro všechny děti do 15 let hraný na simulátorech
Celá zima
Dětské zimní kurzy pro děti od 6 let zahrnující výuku golfu, dlouhou hru i patování


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...