Hostivar-DT„S golfem přišel táta. Myslel si, že to bude sport, při kterém ho tak brzy neporazím a neuhoním," říká Elisabeth Křenovská. Stejně jako řadu dětí, ze začátku ji to vlastně moc nebavilo. Ale byl tu táta, aby ji naučil, že ke sportu patří píle a vytrvalost. A emoce, protože bez nich je to nuda. „Najednou mě to chytlo," vzpomíná Eli. Dnes hraje golf na turnajích i s tátou jen tak pro radost.

Elisabeth je první tváří nové kampaně areálu Golf Hostivař DÍKY GOLFU, #DIKYGOLFU. Snažíme se upozornit na vše dobré, co nám golf dává. Znalostí pravidel a perfektním švihem to totiž nekončí. Co všechno golf ještě je? Turnaje a sázení i hecování s kamarády. Společný čas s rodinou. Cestování. Pobyt v krásném prostředí, pohyb na čerstvém vzduchu. Možnost rozvíjet své podnikání, potkávat nové lidi, pracovat na sobě. Zkouška vlastní psychické odolnosti, někdy i té fyzické. Příležitost si odpočinout a odreagovat se. Poznání sebe sama, i těch druhých. Devatenáctá jamka s jejími rituály. Etika a pravidla, která každý ctí.

Hostivar-DT-2Za každým golfistou stojí někdo, kdo ho na hřiště přivedl. Nebo ho naučil, jak se drží hůl. Jak odpálit míč. Golf, to jsou tisíce půjčených týček a tisíce vyřčených povzbuzujících vět. Tisíce stisků rukou jako poděkování za fér hru. Golf je adrenalin. A zábava. Bez ohledu na to, jestli vyhráváte nebo ne.

Řekněte nám svůj příběh, staňte se další tváří kampaně #dikygolfu.

Více o Golf Hostivař ZDE
https://www.golfhostivar.cz/


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...