Hostivar soutez 250V zimě se u nás nudit opravdu nebudete, dáme vám pádný důvod neuklízet hole do garáže nebo sklepa a přijet si zatrénovat, i když venku chumelí nebo mrzne. Máme totiž Indoor a tak můžeme soutěžit bez ohledu na počasí. Navíc – nejméně dvě zásadní akce by vám uniknout neměly.

První je, že od prosince do března běží Indoorová soutěž o tři měsíce Wellness & Spa v hotelu Carlo IV. Stačí, abyste se k nám do Indooru vydali alespoň jednou. Na konci března pak ze všech návštěv v tomto období vylosujeme šťastlivce, který si pak bude tři měsíce užívat a relaxovat zdarma. Mějte na paměti, že čím více návštěv, tím větší šance vyhrát.

Více informací o soutěži ZDE
https://www.golfhostivar.cz/turnaje-akce/turnaje-a-akce-v-sezone-2019/indoorova-soutez-o-tri-mesice-wellness-a-spa-v-hotelu-carlo-iv/

Druhou soutěž již znáte z loňska – HOPALO. Vyberte si na simulátoru jakékoliv hřiště chcete a nastavte simulátor na autoputt 2 metry. Když zahrajete alespoň některé jamky v paru, zařadíme vás do osudí, ze kterého budeme každý měsíc losovat pět výherců. Losujeme vždy na konci měsíce, pokud to bude vycházet na víkend, tak hned následující pondělí.
Kolik parů zahrajete, tolikrát bude vaše jméno v osudí. Každý měsíc začínáme nanovo. Stačí po hře vytisknout skóre kartu a odevzdat s kontaktem na recepci. Začínáme 1. 12. 2018 a končíme 31. 3. 2019. A jaké lahve můžete vyhrát?

Více informací o soutěži ZDE
https://www.golfhostivar.cz/turnaje-akce/turnaje-a-akce-v-sezone-2018/hopalo/

Hostivar soutez 650

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...